GROHE SĒDPODS AR BIDĒ FUNKCIJĀM

Kas ir šis sēdpods ar bidē funkcijām?

Sēdpods apvieno tualetes poda un bidē priekšrocības. Sēdpodam ir ūdens sprausla saudzīgai skalošanai pēc sēdpoda lietošanas.

Neliela duša, kas rada lielu atšķirību.

Ūdens lietošana higiēnai pēc sēdpoda lietošanas kļūst arvien populārāka visā pasaulē. Tas nebūt nav pārsteidzoši, jo ūdens ir visdabiskākais tīrīšanas līdzeklis. Tas arī ir patīkamāks, higiēniskāks un veselīgāks par jebkādiem citiem risinājumiem. Izmēģiniet un pārliecinieties paši, kā neliela dušas sprausla rada daudz labāku efektu.

Kāds GROHE sēdpods ar biodē funkciju ir piemērots jums?

GROHE SENSIA ARENA

GROHE Sensia Arena sēdpods ir nākamā līmeņa personīgās higiēnas risinājums 21. gadsimta vannasistabā, kas piedāvā plašu inteliģentu funkciju klāstu. Vāks atveras un aizveras automātiski ar sensora vadību, bet neuzkrītošs nakts apgaismojums palīdz atrast ceļu tumsā. Aromātu absorbēšana palīdz pārveidot vienkāršu vannasistabu par relaksējošu un higiēnisku zonu. Ikviena dizaina detaļa ir rūpīgi pārdomāta, lai vienmēr sniegtu jaunu tīrības līmeni. Īpaši higiēniskie pārklājumi un spēcīga skalošana uztur tualeti tīru, bet pašattīrošās, antibakteriālās sprauslas ļauj ar mierīgu sirdi lietot strūklas funkciju. Iepazīstiet Sensia Arena un paaugstiniet savu personīgo labsajūtu un komfortu.

Iepazīstiet GROHE Sensia Arena

GROHE MANUĀLĀ SĒDVIRSMA

GROHE manuālā bidē sēdvirsma pārveido vienkāršu tualeti par komfortablu, higiēnisku vietu, kur personīgā higiēna un tīrība ir pašsaprotama. Pie tualetes poda keramikas stiprināmajai sēdvirsmai nav nepieciešama elektrība. Tā vietā strūklu darbina ar sānu sviru tikai no ūdens spiediena. Jūs ar savām rokām kontrolējat šo efektīvo, bet saudzīgo tīrīšanu. Bez nekārtības, bez šļakatām, bez uztraukuma. No izturīga Duroplast materiāla izgatavotā sēdvirsma ir elegants vizuāls papildinājums vannasistabai. Apsēdieties un nonāciet tīrākā, komfortablākā vietā ar GROHE manuālo bidē sēdvirsmu.

Iepazīstiet GROHE Manual Bidet Seat