Find Showroom
Showrooms
  • Showrooms

My Notepad

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

GROHE VIRTUVES IZLIETNES

PERFEKTI PIEMĒROTS

IZGATAVOTAS, LAI DERĒTU GAN FORMA, GAN FUNKCIJA — GROHE VIRTUVES IZLIETNES

IEPAZĪSTIETIES AR GROHE VIRTUVES IZLIETNĒM

Puķu aplaistīšana, dārzeņu sagatavošana, trauku mazgāšana pēc lielas maltītes. Tā ir vieta, kur ik dienas piestāsit neskaitāmi daudz reižu, tad kāpēc neizvēlēties izlietni, kas pārspēj gaidīto kvalitātes, dizaina un funkciju ziņā?

GROHE izlietnes der jebkurai virtuves shēmai ar virkni inovatīvu, modernu dizainu, kas ideāli iederas jūsu telpā. Varat izvēlēties elegantu, noturīgu nerūsējošā tērauda modeli vai sevišķi izturīgu kompozītu, kas pieejams divās modernās krāsās. Jūs atradīsit kompaktus modeļus ar iestrādātu drenāžu, lielas dubultās izlietnes, kad nepieciešama plaša darba zona, kā arī smalkas iebūvētās izlietnes, kas nevainojami iekļaujas darbvirsmā. Ar tādām iezīmēm kā GROHE QuickFix sistēma un abpusēji lietojams dizains standartaprīkojumā jauno GROHE izlietni var pavisam vienkārši un bez sarežģījumiem uzstādīt vien dažās minūtēs.

Tāpat esam pārliecināti, ka jums patiks piedāvājumā pieejamās īpašās funkcijas, piemēram, automātiskā atkritumu apstrāde, kas nozīmē, ka jums nekad vairs nebūs jāiegremdē rokas netīrā ūdenī. Pateicoties GROHE Whispertechnology, tagad varat būt droši, ka šī būs līdz šim visklusākā izlietne — kompozīta izlietņu materiāls absorbē ūdens plūsmas radīto troksni, savukārt GROHE nerūsējošā tērauda izlietnēs iestrādātā īpašā izolācija panāk tādu pašu efektu. Ar GROHE izlietni jūs ievērosit atšķirības, kas padarīs izlietnes lietošanu par patīkamāku ikdienas uzdevumu. Ar GROHE izlietni jūs ievērosit atšķirības, kas padarīs izlietnes lietošanu par patīkamāku ikdienas uzdevumu.

Atklājiet GROHE virtuves izlietnes

Nr. 1 virtuves sistēmu zīmols GROHE ir padomājis par visu

Būdams Nr. 1 virtuves zīmols, GROHE ir padomājis par visu — par virtuves ūdenskrāniem, ūdens sistēmām, izlietnēm, piederumiem un atkritumu apstrādes sistēmām, atvieglojot inovatīvas, ērtas un praktiskas virtuves izveidi.

Redzama un jūtama kvalitāte

Mūsu kvalitātei nav līdzinieku. Ar patentētu virsmas tehnoloģiju, kas atvieglo tīrīšanu, GROHE nerūsējošā tērauda izlietnes garantē ilgmūžību un izturību. Noturīgas un paredzētas ilgstošai lietošanai — GROHE kompozīta izlietnēs ir izmantots kvarcs, kas ir granīta cietākā daļa, lai radītu nevainojamu izlietni, noturīgu pret skrambām, buktēm, karstumu, traipiem un pat UV gaismas rezultātā radušos izbalējumu. GROHE izlietne ir skaistas virtuves centrālais elements, taču tā vienlaikus pietiekami spēcīga.

GROHE izlietņu komplekti — Viss vienā

Vēl vairāk atvieglojiet izlietņu iegādi ar mūsu komplektiem — 4 izlietņu un ūdenskrānu modeļi pārdoti kopā, garantējot stilu un ideāli pielāgotu sniegumu bez piepūles.

Visaptverošs portfelis visos cenu segmentos

Izvēle ikvienai virtuvei — mūsu izlietņu piedāvājumā ietilpst it visi stili, izmēri un cenas, lai jūs noteikti varētu atrast ideālo modeli. Izvēlieties izturīgos, elegantos nerūsējošā tērauda modeļus vai ilgmūžīgās kompozīta izlietnes, kuru izejmateriālā ir 80 % kvarca. Arī kompozīta modeļi ir pieejami divās modernās krāsās — Granite Black un Granite Grey. Izvēle ir pilnībā jūsu rokās.

">

Visaptverošs pārskats par izstrādājumiem

Ar GROHE atrodiet savu ideālo kompozīta virtuves izlietni. GROHE K sērijas izlietņu piedāvājumā ir izmēra un stila izvēles visa veida virtuvēm. Izvēlieties no 1, 1,5 vai 2 bļodu izlietnēm un divām kompozīta materiāla krāsām. Izvēlieties izlietni, kas uzstādīta uz virsmas vai iestrādāta no apakšas. GROHE izlietnes piedāvā virkni izturīgu dizaina iespēju.

Atklājiet visus izstrādājumus

Izstrādājuma īpašības

Esam pārliecināti, ka jums patiks piedāvājumā pieejamās īpašās funkcijas, sākot ar troksni samazinošo GROHE Whisper, līdz automātiskai atkritumu apstrādei, kas nozīmē, ka jums nekad vairs nebūs jāiegremdē rokas netīrā ūdenī. Ar GROHE izlietni jūs ievērosit atšķirības, kas padarīs izlietnes lietošanu par patīkamāku ikdienas uzdevumu.

Atklājiet visas īpašības

Visaptverošs pārskats par izstrādājumiem

Ar GROHE atrodiet savu ideālo nerūsējošā tērauda virtuves izlietni. GROHE K sērijas izlietņu piedāvājumā ir izmēra un stila izvēles visa veida virtuvēm. Izvēlieties izlietnes ar 1, 1,5 vai 2 bļodām. Izvēlieties izlietni ar vienāda līmeņa malām, uz virsmas uzstādītu vai no apakšas iestrādātu izlietni. GROHE izlietnes piedāvā virkni izturīgu dizaina iespēju.

Atklājiet visus izstrādājumus

Izstrādājuma īpašības

Esam pārliecināti, ka jums patiks piedāvājumā pieejamās īpašās funkcijas, sākot ar troksni samazinošo GROHE Whisper izolāciju, līdz automātiskai atkritumu apstrādei, kas nozīmē, ka jums nekad vairs nebūs jāiegremdē rokas netīrā ūdenī. Ar GROHE izlietni jūs ievērosit atšķirības, kas padarīs izlietnes lietošanu par patīkamāku ikdienas uzdevumu.

Atklājiet visas īpašības