IZGATAVOTAS, LAI DERĒTU GAN FORMA, GAN FUNKCIJA — GROHE VIRTUVES IZLIETNES

Uzpildiet katlus, tīriet dārzeņus, sakopiet pēc svētku vakariņām. Tā ir vieta, pie kuras jūs pienāksiet neskaitāmas reizes katru dienu, tad kāpēc gan neizvēlēties izlietni, kas pārspēj jūsu vajadzības attiecībā uz kvalitāti, dizainu un īpašībām?

GROHE izlietnes der ikviena veida virtuves izkārtojumam – ar inovatīviem, moderniem dizainiem, kas ir ideāli piemēroti jūsu telpai. Jūs varat izvēlēties gludu, izturīgu nerūsējošā tērauda modeli, īpaši izturīgu kompozītu, kas ir pieejams divās modernās krāsās, vai nepārspējamu, pret skrāpējumiem izturīgu PVD, ko piedāvājam trīs nevainojami saskaņotās krāsās. Pie mums Jūs atradīsiet kompaktus modeļus ar iebūvētu drenāžu, lielas dubultās izlietnes, ja jums ir nepieciešams vairāk vietas, un elegantas iebūvētās izlietnes, kas saplūst ar darba virsmu. Ar tādām iezīmēm kā GROHE QuickFix sistēma un abpusēji lietojams dizains standartaprīkojumā jauno GROHE izlietni var pavisam vienkārši un bez sarežģījumiem uzstādīt vien dažās minūtēs.

Mēs arī esam pārliecināti, ka jūs iemīlēsiet mūsu piedāvātās īpašās funkcijas, piemēram, automātisko ūdens izlaišanu, kas nozīmē, ka jums nekad vairs nebūs jāmērc roka netīrajā traukūdenī. Pateicoties GROHE Whisper tehnoloģijai, tā būs jūsu klusākā izlietne – kompozīta izlietnēm pats materiāls samazina ūdens plūsmas radītos trokšņus, un GROHE nerūsējošā tērauda izlietņu īpašā izolācija nodrošina tādu pašu efektu. Ar GROHE izlietni jūs pamanīsiet atšķirību, un katra tās izmantošanas reize vairs nebūs nepatīkams mājsaimniecības pienākums. Ar GROHE izlietni jūs pamanīsiet atšķirību, un katra tās izmantošanas reize vairs nebūs nepatīkams mājsaimniecības pienākums.

Atklājiet GROHE virtuves izlietnes

Nr. 1 virtuves sistēmu zīmols – GROHE ir padomājis par visu

Būdams Nr. 1 virtuves zīmols, GROHE ir padomājis par visu — par virtuves jaucējkrāniem, ūdens sistēmām, izlietnēm, piederumiem un atkritumu apstrādes sistēmām, atvieglojot inovatīvas, ērtas un praktiskas virtuves izveidi.

Redzama un jūtama kvalitāte

Mūsu kvalitātei nav līdzvērtīgu. Patentētā virsmas tehnoloģija atvieglo tīrīšanu, bet augstās kvalitātes tērauds garantē ilgmūžību un izturību.

GROHE izlietņu komplekti — Viss vienā

Vēl vairāk atvieglojiet izlietņu iegādi ar mūsu komplektiem — 4 izlietņu un jaucējkrānu modeļi pārdoti kopā, garantējot stilu un ideāli pielāgotu sniegumu bez piepūles.

Pilns portfelis visos cenu segmentos

Izlietne katrai virtuvei – mūsu izlietņu klāsts aptver ikvienu stilu, izmēru un cenu, un jūs noteikti atradīsiet savu perfekto modeli.

GROHE kompozīta izlietņu kolekcijas

Visaptverošs pārskats par izstrādājumiem

Ar GROHE atrodiet savu ideālo kompozīta virtuves izlietni. GROHE K sērijas izlietņu piedāvājumā ir izmēra un stila izvēles visa veida virtuvēm. Izvēlieties no 1, 1,5 vai 2 bļodu izlietnēm un divām kompozīta materiāla krāsām. Izvēlieties izlietni, kas uzstādīta uz virsmas vai iestrādāta no apakšas. GROHE izlietnes piedāvā virkni izturīgu dizaina iespēju.

Atklājiet visus produktus

Produkta īpašības

Esam pārliecināti, ka jums patiks piedāvājumā pieejamās īpašās funkcijas, sākot ar troksni samazinošo GROHE Whisper, līdz automātiskai atkritumu apstrādei, kas nozīmē, ka jums nekad vairs nebūs jāiegremdē rokas netīrā ūdenī. Ar GROHE izlietni jūs pamanīsiet atšķirību, un katra tās izmantošanas reize vairs nebūs nepatīkams mājsaimniecības pienākums.

Atklājiet visas funkcijas

GROHE nerūsējošā tērauda un PVD izlietņu kolekcijas

Visaptverošs pārskats par izstrādājumiem

Atrodiet savu perfekto nerūsējošā tērauda vai PVD virtuves izlietni no GROHE. GROHE K sērijas nerūsējošā tērauda izlietnēm ir lieluma un stila iespējas katram virtuves veidam. Izvēlieties 1, 1,5 vai 2 tilpņu izlietni. Izvēlieties izlietni ar gludu malu, no augšpuses vai apakšpuses uzstādāmu vai iebūvētu izlietni. GROHE nerūsējošā tērauda izlietnes piedāvā daudzas izturīga dizaina iespējas.

Un – ja dodat priekšroku vislabākajām un košākajām krāsām – mūsu K700 Undermount sērijas PVD Brushed Hard Graphite, Brushed Cool Sunrise un Brushed Warm Sunset izlietnes iekrāsos jūsu virtuvi.

Atklājiet visus produktus

PRODUKTA ĪPAŠĪBAS

Esam pārliecināti, ka jums patiks piedāvājumā pieejamās īpašās funkcijas, sākot ar troksni samazinošo GROHE Whisper izolāciju, līdz automātiskai atkritumu apstrādei, kas nozīmē, ka jums nekad vairs nebūs jāiegremdē rokas netīrā ūdenī. Ar GROHE izlietni jūs pamanīsiet atšķirību, un katra tās izmantošanas reize vairs nebūs nepatīkams mājsaimniecības pienākums.

Atklājiet visas funkcijas