<% if(request != null){ java.lang.String param = request.getParameter("article"); if(param == null){ %> <% } } %>

CUBE CERAMIC

Nepārprotams stila paziņojums

Kuba vienkāršās līnijas un precīzie leņķi pauž izteiksmīgu stilu. GROHE Cube Ceramic vannasistabas keramikas kolekcija iemieso minimālistisku šiku, smeļoties iedvesmu no kubisma ģeometrijas ikvienā elementā. Atklājiet plašo izlietņu, tualetes podu un bidē klāstu no augstas kvalitātes keramikas ar GROHE raksturīgo dizainu un tehnisko izcilību. GROHE Cube Ceramic santehnika ļauj izveidot pilnībā saskaņotu vannasistabas dizainu, izmantojot vienota stila dinamiskas, arhitektoniskas līnijas, un katrs tās elements lieliski sader ar dažādu sēriju GROHE jaucējkrāniem un pogām.

Atrast tuvāko salonu

Cube Ceramic izbaudīšana

Perfekti piemērots

Šī sērija vienkāršo greznas, modernas vannasistabas iekārtošanu. Lai izveidotu nevainojami saskaņotu, minimālistisku telpu, Cube Ceramic nevainojami piestāv arī četrām augstākā līmeņa GROHE metāla elementu sērijām, tostarp Eurocube sērijai, kā arī Skate Cosmopolitan skalošanas mehānisma pogām un Selection Cube aksesuāriem. Katrs no tiem turpina Cube Ceramic precīzo līniju un viengabalainības estētiku un ļauj izveidot vannasistabu, kas vienmēr izskatīsies moderni.

Atrodiet savu ideāli piemēroto risinājumu – Perfect Match

Elastīgas dizaina iespējas

Ar GROHE Cube Ceramic jūsu rīcībā ir viss nepieciešamais, lai izveidotu unikālu, mūsdienīgu izskatu. Cube Ceramic izlietņu klāstā ietilpst gan grezni īpaši plati modeļi un izsmalcinātas bļodas veida izlietnes, gan garderobēm paredzēti modeļi. Kolekcijas klāstā ir pie sienas piekarami un uz grīdas novietojami tualetes podi ar perfekta taisnstūra proporcijām līdz pat sēdvirsmai.

Inovatīvas funkcijas

Izbaudiet komfortu, ērtumu un bezrūpību. Cube Ceramic santehnikai ir plašs funkciju klāsts, kas uzlabos jūsu vannasistabu. GROHE PureGuard pārklājums novērš baktēriju vairošanos un ir izturīgs pret netīrumiem, higiēnisks un viegli tīrāms. Tualetes podi ir veidoti ar bezapmales tehnoloģiju un jaudīgu, bet klusu trīskāršā virpuļa skalošanu. Lēnās nolaišanas un ātrās noņemšanas vāka funkcija vēl vairāk atvieglo tīrīšanu. Viegli kopjamā GROHE Cube Ceramic santehnika apvieno labu izskatu ar nepārspējamu efektivitāti.

Galerija

GROHE Technologijas

PUREGUARD

SAGLABĀJAS MIRDZOŠI BALTS — BAKTĒRIJĀM UN NETĪRUMIEM NAV IZREDŽU

TRIPLE VORTEX SKALOŠANA

TRĪSKĀRŠS SPĒKS: TĪRI UN KLUSI

BEZAPMALES TEHNOLOĢIJA

NEĻAUJ MIKROBIEM NOSLĒPTIES

LĒNĀ VĀKA NOLAIŠANA

MAIGS UN KLUSS

ĀTRA SĒDRIŅĶA NOŅEMŠANA

VIEGLA NOŅEMŠANA VIEGLAI TĪRĪŠANAI

Katalogs

Perfect Match