<% if(request != null){ java.lang.String param = request.getParameter("article"); if(param == null){ %> <% } } %>

EURO CERAMIC

Pieskaņots manam dzīvesstilam

Izveidojiet vannasistabas dizainu, kas ir pilnībā pieskaņots jūsu stilam un dzīvesveidam, ar GROHE Euro Ceramic kolekciju. Euro Ceramic santehnikas klāstā pieejamās dažādās formas un izmēru daudzveidība padara praktiskas, ērtas vannasistabas iekārtošanu vēl vienkāršāku nekā jebkad līdz šim. Euro Ceramic kolekcija ir izgatavota no viskvalitatīvākajiem materiāliem un domājot par jūsu dzīvesveidu un piedāvā visu nepieciešamo ērtai un funkcionālai vannasistabai, ko ar prieku izmantos visa ģimene. Vēl viena laba ziņa ir tas, ka Euro Ceramic unikālais stils ir pieejams par saprātīgu, izdevīgu cenu.

Atrast tuvāko salonu

Euro Ceramic izbaudīšana

Saderīgas kombinācijas

Euro Ceramic klāsts ir veidots tā, lai tas nevainojami piestāvētu četrām no mūsu klasiskajām metāla elementu sērijām – Eurosmart, Eurosmart Cosmopolitan, Eurostyle un Eurostyle Cosmopolitan. Varat būt droši, ka jebkurš jaucēkrāns ideāli derēs jūsu santehnikai un darbosies nevainojami. Pat skalošanas mehānisma pogas un aksesuārus var izvēlēties no sērijām, kas papildina Euro Ceramic kolekciju. Nesarežģīts, vienkāršs dizaina risinājums.

Atrodiet savu ideāli piemēroto risinājumu – Perfect Match

Izmēru un stila izvēle

GROHE Euro Ceramic kolekcijas piedāvājumā ir pieejamas izlietnes, tualetes podi un bidē, ar kuriem var bez grūtībām izveidot vēlamo interjeru. Izvēlieties kompaktu izlietni garderobei vai lielāku modeli galvenajai vannasistabai. Izvēlieties standarta tualetes podu vai kompaktu pie sienas piekarināmu modeli. Visa kolekcijas santehnika ir ne tikai perfekti saderīga savā starpā, bet arī ar mūsu četrām metāla elementu sērijām. Ar Euro Ceramic jūsu sapņu vannasistabai netrūks neviena elementa.

Inovatīvi, funkcionāli risinājumi

GROHE raksturīgās dizaina un tehniskās inovācijas padara Euro Ceramic par praktisku izvēli, kas ir piemērota visai ģimenei. Papildu higiēnas risinājumi, piemēram, PureGuard apdare, atvieglo keramikas tīrīšanu, kā arī novērš netīrumu un baktēriju uzkrāšanos, bet tualetes podi ar bezapmales dizainu un jaudīgā trīskāršā virpuļa skalošana sniedz pilnīgu sirdsmieru. Vāks ar lēnās nolaišanas funkciju un ātrās noņemšanas sistēma padara tīrīšanu vēl vieglāku.

Galerija

GROHE Tehnoloģijas

PUREGUARD

SAGLABĀJAS MIRDZOŠI BALTS — BAKTĒRIJĀM UN NETĪRUMIEM NAV IZREDŽU

TRIPLE VORTEX SKALOŠANA

TRĪSKĀRŠS SPĒKS: TĪRI UN KLUSI

BEZAPMALES TEHNOLOĢIJA

NEĻAUJ MIKROBIEM NOSLĒPTIES

LĒNĀ VĀKA NOLAIŠANA

MAIGS UN KLUSS

ĀTRA SĒDRIŅĶA NOŅEMŠANA

VIEGLA NOŅEMŠANA VIEGLAI TĪRĪŠANAI

Katalogs

Perfect Match