Kompānija

GROHE ir pasaulē vadošais santehnikas ražotājs un globāls zīmols, kas piedāvā inovatīvus ūdens produktus.

Jau desmitiem gadu GROHE nostiprina sava zīmola vērtības: tehnoloģijas, kvalitāti, dizainu un ilgtspējību, kas atspoguļo GROHE apņemšanos sniegt unikālu pieredzi un pildīt "Pure Freude an Wasser" solījumu. No Vācijas nākošie tehniskie risinājumi, inovācijas un dizains ļauj GROHE produktiem ar godu nest "Made in Germany" kvalitātes zīmi, tā nostiprinot klientu uzticēšanos zīmolam. Visās GROHE rūpnīcās tiek izmantota augstas precizitātes tehnika, lai pastāvīgi nodrošinātu GROHE stingro standartu ievērošanu. Tādā veidā GROHE nodrošina, ka produkcija atbilst visaaugstākajām ražošanas kvalitātes un funkcionalitātes prasībām.

GROHE panākumus apliecina vairāk nekā 240 saņemtie dizaina un inovāciju apbalvojumi pēdējo desmit gadu laikā vien, kā arī uzņēmuma iekļaušana Vācijas ilgtspējīgāko lielo uzņēmumu trijniekā 2015. gadā. GROHE produkti ir izmantoti neskaitāmos augsta līmeņa projektos visā pasaulē, apliecinot arhitektu, dizaineru un projektu īstenotāju uzticēšanos zīmolam.

2014. gadā GROHE kļuva par daļu no LIXIL Group Corporation – Tokijas fondu biržā kotēta uzņēmuma. LIXIL ir pasaules tirgus līderis santehnikas jomā, kā arī vadošais mājokļa un būvmateriālu piegādātājs Japānā.

Mūsu zīmola vērtības

Kvalitāte, tehnoloģija, dizains un ilgtspēja. Četras zīmola vērtības, kas atspoguļo mūsu apņemšanos radīt neatkārtojamas sajūtas. Mēs izvirzām ārkārtīgi augstus standartus, lai jūs izjustu atšķirību katru reizi, kad atverat GROHE jaucējkrānu vai ieejat GROHE dušā.

GROHE Headquarter in Düsseldorf

GROHE Group tīmekļa vietne

Apmeklējiet GROHE Group tīmekļa vietni, lai uzzinātu faktus un skaitļus par uzņēmumu, kā arī informāciju investoriem, presei, piegādātājiem un starptautisku projektu plānotājiem.

GROHE Group tīmekļa vietne