MĒS ESAM GATAVI SNIEGT JUMS VISAS SAVAS ZINĀŠANAS PAR GROHE ZĪMOLU

Saskaroties ar kvalificētu uzstādītāju trūkumu santehnikas nozarē, ir svarīgāk nekā jebkad agrāk piedāvāt pievilcīgu apmācību programmu, kas palīdz jaunajiem, topošajiem uzstādītājiem veidot pamatu veiksmīgai nākotnei. Tāpēc GROHE uzsāka programmu "GROHE uzstādītāju profesionālā apmācība un izglītība" (GIVE). Lai palīdzētu uzlabot mācību iespējas, GROHE izveidos pilnībā funkcionējošu mācību vidi, kurā studenti varēs izmantot zīmola plašās zināšanas.

VISĀ EIROPĀ, VIDĒJOS AUSTRUMOS UN ĀFRIKĀ JAU DARBOJAS 41 SANTEHNIKAS SKOLA, UN DRĪZUMĀ PLĀNOTS ATVĒRT VĒL 15 SKOLAS.

Papildus sadarbībai ar jau esošajām 41 izglītības iestādi tuvākajos mēnešos GIVE programma tiks paplašināta, aptverot vairāk nekā 50 tehniskās skolas un profesionālās koledžas. Mērķis ir iesaistīt vairāk nekā 5000 skolēnu visā reģionā.

ATKLĀJIET PROGRAMMU GIVE

GROHE X PANEĻDISKUSIJA - GROHE X PASĀKUMS

Ar mūsu jauno GROHE uzstādītāju profesionālās apmācības un izglītības programmu (GIVE) mēs atbalstām jauniešus, lai tie kļūtu par profesionāliem uzstādītājiem. Kopā ar gandrīz 41 santehnikas skolu visā EMENA reģionā mēs veidojam modernu mācību vidi, lai radītu vislabāko iespējamo sākumpunktu veiksmīgai nākotnei.

Vai vēlaties uzzināt, kāpēc programma GIVE ir nozīmīga un kā jūs varat kļūt par tās sastāvdaļu?

Skatīties video

KAS MAN NO TĀ IZRIET?

Skolas saņems:

  • Modernāko mācību aprīkojumu.
  • Darba burtnīcas produktu apmācībai.
  • Apmācības treneru sesijas.
  • Regulāru informāciju par GROHE jaunumiem un atjauninājumiem.

Skolēni saņem:

  • Uzņemšanas komplektus ar firmas zīmolu aprīkojumu.
  • Izlaiduma komplektus ar firmas zīmolu aprīkojumu.
  • Starptautiski akreditētu sertifikāciju.
  • Pilnu piekļuvi mūsu lojalitātes programmai GROHE+.
  • Papildu priekšrocības un palīdzība turpmākajā karjeras ceļā.

DĀVINĀŠANAS PROGRAMMA - PAVISAM JAUNAS DARBA VIETAS

BEĻĢIJA

Hobokena ir Antverpenes pilsētas rajons. Šajā daudzkultūru pilsētā Dona Bosko skolā mācās aptuveni 1300 skolēnu, no kuriem daži tiek apmācīti par topošajiem santehnikas uzstādītājiem. Tā kā viņi vēlējās atjaunot savu mācību telpu santehnikas daļu un tā kā viņiem iepriekš bija pozitīva pieredze ar GROHE, viņi vēlreiz sazinājās ar pasniedzējiem. 2020. gada sākumā notika pirmās sarunas, un pēc dažām tikšanās reizēm mēs panācām vienošanos par GIVE programmas uzsākšanu šajā skolā.

2021. gada martā Hobokenā tika nogādāti 3 samontētie plaukti ar piederumiem, mēs ne vienmēr varējām būt klāt, bet rezultāts ir ne mazāks, visi 8 entuziasma pilni skolotāji un skolēni visu ir noveduši līdz labam galam, ar vienu vārdu - meistarīgi. 24. jūnijā notika oficiālā atklāšana, COVID-19 dēļ bija iespējama tikai ierobežota apmeklētība. Tomēr šis bija starta šāviens GIVE programmai Don Bosko skolā 2021.-2022. mācību gadā. Tikmēr esam veikuši pirmās apmācības, ceram uz optimizāciju, lai sagatavotu nākamos uzstādītājus.

Gatavi nākotnei!

FRANCE

Ar saviem 120 daudzsološajiem audzēkņiem un skolotāju komandu ar pamatīgu 30 gadu pieredzi Ermonta santehnikas skola ir viens no lielākajiem topošo montieru izglītības centriem Parīzes reģionā. Šī skola nodrošina izcilu mācību vidi topošajiem santehniķiem, kā arī regulāru uzraudzību un atbalstu audzēkņiem pēc skolas beigšanas. Stājoties skolā, vairāku aprindu audzēkņi tiek sagatavoti ar visaugstākajām prasībām, lai kļūtu par vienkāršiem profesionāļiem, kas popularizēs GROHE produktus uz vietas. Kvalitatīvs darbs, integritāte un perfekcionisms ir galvenās vērtības, kas savedušas kopā GROHE un Ermonta santehnikas skolu. Dažu pēdējo gadu laikā ir izveidojusies cieša saikne. GROHE lepojas, ka 2021. gada 19. oktobrī oficiāli apstiprināja šo gadiem ilgo aliansi ar šo skolu.

Šis pagrieziena punkts iezīmē auglīgas sadarbības sākumu starp abām struktūrām un ir piemērs turpmākajām partnerībām ar santehnikas skolām visā Francijā.

AICINĀM VISAS TEHNISKĀS SKOLAS

Vai jūs domājat, ka jūsu skola varētu būt nākamā, kas pievienosies GIVE programmai? Izpētiet iespējas un uzziniet, kādas ir nepieciešamās prasības.

Sazinieties ar mums