Vannasistabas aksesuāri

Padariet vannasistabu nevainojamu līdz pēdējām detaļām ar GROHE vannasistabas aksesuāriem. GROHE aksesuāru klāstā ietilpst viss nepieciešamais, lai piešķirtu īpašu izsmalcinātību neatkarīgi no jūsu iecienītākā stila.

No dvieļu turētājiem un ziepju dozatoriem līdz tualetes poda birstēm un pakaramajiem – GROHE pievērš uzmanību vissmalkākajām detaļām. Ja meklējat pievilcīgus un ārkārtīgi funkcionālus aksesuārus, kas vēl ilgi greznos jūsu vannasistabu, nemeklējiet tālāk.

Selection

Rūpīgi izstrādātā, organiskā GROHE Selection forma apvieno dizainu un funkcionalitāti. Selection sērija papildina GROHE Plus, Essence un Lineare sērijas un ar desmit apdares veidu izvēli piedāvā īpašu izsmalcinātības noskaņu.

Selection

Selection Cube

Selection Cube aksesuāru dinamiskās estētikas pamatā ir izteiktas kubisma formas, kas nevainojami iederas mūsdienu dizaina tīrajās līnijās.

Selection Cube

Essentials

Mūsdienīgs dizains ar skaidrām līnijām, kas ir praktisks un daudzpusīgs. Essentials aksesuāri ienesīs svaigumu jebkurā vannasistabā.

Essentials

Essentials Cube

Greznie, kubisma iedvesmotie silueti padara Essentials Cube kolekciju par ideālu mūsdienīgas, minimālistiskas vannasistabas sastāvdaļu.

Essentials Cube

Essentials Authentic

Klasiskais stils vienmēr ir modē, un Essentials Authentic kolekcija ir piemērota tradicionālā stila izmalcinātajam izskatam.

Essentials Authentic

Bau Cosmopolitan

Piešķiriet estētisku harmoniju jebkuram iekārtojumam ar Bauhaus iedvesmoto Bau Cosmopolitan aksesuāru kolekciju. Šie minimālistiskie aksesuāri lieliski sader ar visām GROHE Bau jaucējkrānu sērijām un ienes vannasistabā līdzsvaru un mieru.

Bau Cosmopolitan

Vannasistaba krāsās

Vai vēlaties kaut ko, kas nav hromēts? Kādas ir jūsu domas par zelta, sudraba, rozā zelta vai tumši pelēkas krāsas aksesuāriem? Tad GROHE ir pareizā izvēle. GROHE piedāvā pilnu vannasistabas jaucējkrānu, dušu un aksesuāru klāstu dažādās krāsās un ar dažādiem apdares veidiem. Ierīkojiet savu vannasistabu atbilstoši savai gaumei, savam stilam un mīļākajām krāsām.

GROHE Colors