ATKLĀJ DZĪVES ENERĢIJU

Dušas apmeklējums ir kā gaidīts notikums. Tas ir atslēgšanās un prieka mirklis ikdienā. Tur ir laiks mums pašiem sev - dziedāt, dejot, atpūsties un sapņot. Sāc savu dienu jau tagad ar DZĪVES ENERĢIJU ar GROHE dušas sistēmām.

Izmantojiet visas ūdens sniegtās priekšrocības un radiet savu unikālo dušas pieredzi ar GROHE. Lielas vai īpaši lielas dušas galvas, kas stiprinās pie sienas vai griestiem - GROHE dušas galvas un termostati ir pieejami dažādās formās, stilos un izmēros, kur katrs no tiem ir veidots ņemot vērā jūsu pilnvērtīgu dušas pieredzi.

Jūs plānojat atjaunot esoši vannas istabu, vai būvējat jaunu vannas istabu? Un jūs meklējat piemērotākos produktus, ko jūsu meistarts jums var uzstādīt? Iedvesmojaties šeit.

GROHE DZĪVES ENERĢIJA

GROHE TEMPESTA COSMOPOLITAN 250 DUŠU SISTĒMA

Tā kā kvalitātei ir vislielākā nozīme, GROHE pastāvīgi cenšas piedāvāt saviem klientiem labākos iespējamos produktus ar visjaunākajām tehnoloģijām, un tieši te parādās Tempesta 250 dušas sistēma. Mūsdienīgais, slaidais dizains ar apaļas vai kvadrāta formas dušas galvu ir piemērots ikvienas vannas istabas estētikai. Salīdzinājumā ar citām dušas galvām Tempesta 250 dušas sistēmā pieejamā ir paplašināta līdz 250 mm, lai nodrošinātu vienmērīgāku ūdens pārklājumu dušošanās laikā. Dušas galvas lielais izmērs rada mīkstu, smalku ūdens rakstu, kas nomierina ādu. Atgādinot nomierinošu vasaras lietu, Rain sprausla nodrošina pilnīgu un vienmērīgu pārklājumu, aizskalo stresu, atsvaidzina un relaksē.

Dušas sistēmas, kas aprīkotas ar GROHE EcoJoy tehnoloģiju, ir paredzētas ūdens un enerģijas taupīšanai, tādējādi taupot vērtīgos dabas resursus. Plūsmas ierobežotājs ierobežo ūdens plūsmu līdz 9,5 litriem minūtē, samazinot ūdens patēriņu par līdz pat 40%, nemazinot veiktspēju, lai jūs joprojām varētu baudīt perfektu plūsmu katru reizi.

a izvēlaties Tempesta Cosmopolitan 250 dušas sistēmu, jūs saņemat Tempesta 250 galvas dušu, Tempesta Cosmopolitan 100 rokas dušu, termostatu, dušas sliedi ar 390 mm 180° grozāmu dušas sviru un slīdošo elementu rokas dušas pielāgošanai, kā arī 1750 mm Twistfree šļūteni. Varat arī izmantot novatorisko AquaDimmer funkciju, kas ļauj ērti pārslēgties starp griestu dušu un rokas dušu. Ergonomiskos rokturus ir viegli regulēt pat ar mitrām rokām. Ja jūs vienmēr meklējat vietu, kur novietot ziepes, apsveriet iespēju iegādāties GROHE EasyReach paliktni, lai jums būtu ērta vieta, kur uzglabāt visus dušas produktus.

GROHE Tempesta Cosmopolitan 250 dušas sistēma ar vannas termostatu (saite uz 26672000) nozīmē, ka jums nav jāatsakās no apbrīnojamās Tempesta 250 dušas sistēmas tikai tāpēc, ka jums ir vanna. Šis modelis ļauj jums izbaudīt Tempesta klāsta ērtības, pateicoties vannas izejai.

SKATĪT TEMPESTA 250

EUPHORIA 260 COOLTOUCH DUŠU SISTĒMA

Izbaudiet drošāku, patīkamāku dušas pieredzi, izmantojot viegli uzstādāmo GROHE Euphoria 260 CoolTouch dušas sistēmu. Visām kolekcijas dušām sistēmām ir uzlabots dizains, kas vairāk atbilst mūsdienīgai vannas istabai, un domājot par visu ģimeni, tām ir izcilas drošības funkcijas.

Inovatīvā Euphoria 260 dušas galva ar pārslēdēju papildina dušas iespējas. Pagriežot to, jūs varat izvēlēties vienu no trim dušas sprauslu zonām. 1. zona piedāvā jaudīgo Jet sprauslu, 2. zona – enerģizējošo SmartRain sprauslu un 3. zona – pilnas virsmas Rain sprauslu, radot relaksējošu un maigu vasaras lietu. Turpiniet griezt, lai atkal pārslēgtu visas trīs zonas. Papildus tam Euphoria 110 Massage sprauslu rokas duša piedāvā arī daudz izvēles iespēju, ja runa ir par sprauslām – viegli pārslēdzieties starp Rain sprauslu, ūdeni taupošo SmartRain un pulsējošo, relaksējošo Massage sprauslu atkarībā no jūsu noskaņojuma.

EUPHORIA 260 GALERIJA

Iebūvējamās dušas sistēmas

Neredzami ieguvumi ar iebūvējamiem risinājumiem

Iebūvējamās dušas sistēmas

Ārējās dušas sistēmas

Iespaidīga, bet viegla uzstādīšana

Atklāj dušas sistēmas

Pilnvērtīgs dušas sortiments

Pilnvērtīgs GROHE dušu sortiments

Vēl vairāk sortimenta

Atklāt dušas sistēmas

New Tempesta Cosmopolitan System
Shower system with thermostat for wall mounting
26670000
€ 524,94 Ieteicamā mazumtirdzniecības cena ar PVN
New Tempesta Cosmopolitan System
Shower system with thermostat for wall mounting
26689000
€ 524,94 Ieteicamā mazumtirdzniecības cena ar PVN
Euphoria System
Shower system with thermostatic mixer for wall mounting
27296003
€ 647,39 Ieteicamā mazumtirdzniecības cena ar PVN
Rainshower System
Shower system with thermostat for wall mounting
26647000
€ 1 066,29 Ieteicamā mazumtirdzniecības cena ar PVN
Rainshower System
Shower system with thermostat for wall mounting
26649000
€ 1 066,29 Ieteicamā mazumtirdzniecības cena ar PVN