GROHE SENSIA ARENA
DUŠAS TUALETE

Laipni lūgti jaunā personīgās higiēnas dimensijā

GROHE Sensia Arena nozīmē inteliģentas rūpes. Aiz tās stāv GROHE fantastiskās idejas, vismodernākās pieejamās tehnoloģijas un nepārspējama spēja to visu apvienot. Izbaudiet inovatīvās funkcijas, kas ir nevainojami piemērotas jūsu personiskajām vajadzībām. Vēl ērtāk, higiēniskāk un saudzīgāk, nekā izmantojot papīru, ar GROHE Sensia Arena jūs varat izbaudīt jaunus personiskās higiēnas standartus.

Dušas tualete darbojas tik vienkārši

Atklājiet jaunu tīrību

GROHE Sensia Arena, absolūta higiēna, nevainojami piemērota jūsu personiskajām vajadzībām. Ik detaļa šajā inovatīvajā tualetē ar dušu ir rūpīgi pārdomāta, lai dāvātu īpaši augstu higiēnas līmeni ik dienu.

GROHE DUBULTĀ DUŠAS SPRAUSLA

Sensia Arena ir divas atsevišķas dušas sprauslas absolūtai higiēnai. Dāmu duša – dušas sprausla ar atšķirīgu strūklas leņķi un mīkstāku un platāku strūklu sieviešu intīmo zonu higiēnai. Aizmugures sprausla – īpaši paredzēta dušas sprausla precīzai un efektīvai tīrīšanai. Varat būt droši, ka tās abas ir perfekti higiēniskas un novietotas precīzi atbilstoši jūsu vajadzībām.

GROHE AQUACERAMIC

Tīrība, ko nes progresīvā AquaCeramic tehnoloģija, pret mikrobiem noturīgais HyperClean pārklājums, pašattīrošās dušas sprauslas un mūsu jaunākā funkcija: PlasmaCluster Ion tehnoloģija.

GROHE TRIPLE VORTEX

Pretstatā parastajām tualetēm, GROHE inovatīvā trīs virpuļu sistēma rada trīskāršu noskalošanas spēku, kas mutuļo pāri visai keramiskajai virsmai, to rūpīgi notīrot. Tik rūpīgi, ka pēc vienas noskalošanas reizes nepaliek nekādi nosēdumi. Neraugoties uz lielo spēku, šim ārkārtīgi efektīvajam skalotājam nepieciešams ļoti maz ūdens.

Perfekt Skin Care

Nevainojamas rūpes par ādu

  • Pastāvīgs silts ūdens
  • Saudzīgs pret jūsu ādu
  • Saudzīgs pret visjutīgākajām zonām
Atklājiet nevainojamas rūpes par ādu
Ultimate Hygiene

Vispilnīgākā higiēna

  • Ilgstoši pret baktērijām izturīgs pārklājums
  • Pašattīrošas izsmidzināšanas sprauslas
  • Tīrs un sauss bez slaucīšanas
Atklājiet vispilnīgāko higiēnu
Personal Comfort

Personīgais komforts

  • Sēdpods, kas absorbē smakas
  • Viedtālruņa lietotne vienkāršai lietošanai
  • Automātiska sēdekļa pacelšana un nolaišana
  • Personalizēti lietotāja iestatījumi
Atklājiet personīgo komfortu

DIZAINS, KAS RŪPĒJAS

VISVAIRĀK APBALVOTAIS GROHE PRODUKTS AR 14 STARPTAUTISKĀM DIZAINA BALVĀM.

Sensia® Arena
Shower toilet complete system for concealed flushing cisterns, wall-hung
39354SH1

Uzzināt vairāk

Kas ir sēdpods ar bidē funkciju?

Sēdpods ar bidē funkciju, kas pazīstama arī kā japāņu tualete, apvieno sēdpoda un bidē priekšrocības. Sēdpods ar bidē funkciju tiek izmantota izsmidzināšanas sprausla, lai nomazgātos ar maigu ūdeni pēc sēdpoda izmantošanas. GROHE Sensia Arena izmanto divas atsevišķas, regulējamas izsmidzināšanas sprauslas, lai jūs justos tīrāk un aprūpētāk nekā jebkad agrāk.

Kāpēc izvēlēties GROHE Sensia Arena sēdpodu ar bidē funkciju?

GROHE Sensia Arena sēdpodu ar bidē funkciju izmanto desmitiem gadu ilgu tehnisko izcilību no mūsu mātes uzņēmuma LIXIL, Japānas sēdpodu ar bidē funkciju ekspertiem. Var noregulēt divu izsmidzināšanas sprauslu spiedienu, novietojumu un ūdens temperatūru, sniedzot jums perfekti pielāgotu, ērtu pieredzi – ir pat svārstīgas un masāžas izsmidzināšanas iespējas. Integrētais žāvētājs vēl vairāk sekmēs absolūtas higiēnas pieredzi. To var kontrolēt, izmantojot tālvadības pulti vai viedtālruņa lietotni, kas atceras jūsu vēlmes. Uzlaboti keramikas apdares materiāli, kas nodrošina nepielipšanu, novērš kaļķakmens nosēdumu veidošanos un ir antibakteriāli (izskauž 99,9% baktēriju), garantē visaugstāko mieru. Kā arī GROHE Sensia Arena papildu funkcijas, piemēram, automātiska vāka atvēršana, smakas absorbēšana un sensora aktivizēts nakts apgaismojums, padara to par higiēniskāko un ērtāko sēdpoda pieredzi. Pateicoties inovatīvajam dizainam un funkcijām, GROHE Sensia Arena līdz šim ir saņēmis 14 dizaina balvas, tostarp 2017. gada Plus X balvu, iF dizaina balvu un Laba zaļā dizaina balvu, padarot to par visu laiku visvairāk apbalvoto GROHE produktu.

GROHE | Intelligent Care - Brochure

Sensia Arena