Grāmatas bērniem

Nāciet pievienojieties mūsu krāsainajā Visumā, kas notiek tālās vietās - dziļi zem ūdens un svelmainā savannā. Tā visa centrā atradīsiet ūdeni, kas ir Pasaules vērtīgākais resurss. Kopā ar mums jūs uzzināsiet, kādas sekas plastmasa var atstāt mūsu okeānos un kāpēc ir svarīgi pareizi mazgāt rokas. Atcerieties, ka ūdeni izmantojam tikai pēc vajadzības, un domājam līdzi, kā mēs varam viņu taupīt. Par piedzīvojumiem, kas saistīti ar ūdeni sekojat līdzi mūsu tēliem - delfīnam, ūdrim un lauvai. Aizsargājam un taupām ūdeni kopā, jo tas ir neaizvietojams resurss. Priecīgu lasīšanu un mācīšanos!

DIENA, KAD LAUVĒNS ALI NENOMAZGĀJA ROKAS

Es nevaru ciest roku mazgāšanu!” izsaucas lauvēns Ali. Viņu kaitina tas, ka vienmēr jāatceras nomazgāt rokas. Varbūt viņš pārdomās, kad pats būs pieredzējis, ko dara kaitīgās baktērijas...

Izlasiet bērnu grāmatu

Tālu no ūdens

Ūdri Sofija un Roberts ir labākie draugi. Viņi vienmēr spēlējas kopā pie dīķa. Kādu dienu abi ūdri tiek iesprostoti kastē un negaidīti nonāk Malāvijā. Kad Roberts savainojas un viņam ir nepieciešams ūdens, Sofijai nākas doties piedzīvojumā svešā valstī, kurā tīrs dzeramais ūdens ir retums.

Izlasiet bērnu grāmatu

Kā Gabriela saslima no okeāna

Delfīni Gabriela un Gilberts ir labākie draugi. Viņi vienmēr spēlējas kopā – gan skolā, gan pēc stundām. Taču kādu dienu Gabriela neierodas skolā. Viņa ir saslimusi un guļ mājās, kas dara Gilbertu ļoti bēdīgu. Tādēļ Gilberts dodas piedzīvojumā plašajā jūrā, lai atrastu kādu, kurš varētu palīdzēt viņam noskaidrot, kāpēc Gabriela ir saslimusi un kā viņa var atkal atlabt.

Izlasiet bērnu grāmatu

Spēles mazajiem

Palīdziet ūdriem atrast ceļu uz okeānu. Parādiet lauvām, kā pareizi mazgāt rokas.

Un vēl citas jautras spēles.

Šeit jūs varat lejupielādēt spēles no mūsu bērnu grāmatām PDF formātā un spēlēt cik vien vēlaties.

Lejupielādēt spēles