GROHE Garantija

GROHE 2+1 gadu ražotāja garantija

GROHE produkti ir veidoti ar mērķi piedāvāt jaunu redzējumu un inovācijas ar nemainīgi garantētu kvalitāti. Iegādājoties GROHE produktus, jūs investējat kvalitātē, tehnoloģijās un dizainā apvienojumā ar ilgtspējīgu ražošanu.

GROHE piešķir galapatērētājam garantiju saskaņā ar tālāk izklāstītajiem noteikumiem. Tā attiecas uz visiem galapatērētājam piegādātajiem GROHE zīmola produktiem, kas ir apzīmēti kā produkti, kuriem ir spēkā GROHE 2+1 gadu ražotāja garantija.

Produktu reģistrācija, lai pagarinātu garantijas periodu

5 gadu ražotāja garantija

Augstas kvalitātes materiāli un jaunākās ražošanas metodes apvienotas ar tirgū vadošajām tehnoloģijām, lai nodrošinātu uzticamu darbību daudzus gadus. Tas tiek atspoguļots mūsu 5 gadu ražotāja garantijā.

Mēs izpildīsim savu solījumu nodrošināt jums visaugstāko kvalitāti. Maz ticamā remonta vai nomaiņas gadījumā mēs, kā arī jūsu uzticamais specializētais montieris būsim jūsu rīcībā.

Izbaudiet mūsu unikālo komfortu un lielisko funkcionalitāti. Dodam godavārdu, ka varat paļauties uz mūsu GROHE produktiem. Ar garantiju.

Pilnas garantijas nosacījumi
10 Years Warranty

Pagarināta ražotāja 10 gadu garantija

Ieguvums – gan jums, gan jūsu klientiem – no mūsu pagarinātās ražotāja 10 gadu garantijas (attiecas uz produktiem, kas tiek ražoti pēc 2013. gada 1. marta) iebūvētajām sistēmām (solo) un mūsu sistēmas, mūsu uzstādīšanas sistēmās Rapid SL, Rapid SLX, Uniset un Rapid Pro, kā arī mūsu iebūves Rapido un Non-Rapido.

Jo īpaši attiecībā uz produktiem, kuru funkcija ir izšķiroša un kuri pēc tam tiek noslēpti aiz sienas, ražotāja garantijas drošība ir neatņemama. Tā dāvā jums sirdsmieru, ka esat pieņēmis pareizo lēmumu attiecībā uz kvalitāti, inovācijām un tehnoloģijām, uzticoties GROHE aizmugurējā paneļa tehnoloģijai.

Pilnas garantijas nosacījumi