IZVĒLES BRĪVĪBA – GROHE KRĀSU KOLEKCIJA

IZBAUDIET SAVU PERSONĪGO VANNASISTABAS KRĀSU KOLEKCIJU NO GROHE

GROHE ir izveidojis rūpīgi atlasītu krāsu un apdares veidu klāstu visām lietotāja saskares vietām vannasistabā. Lai kāds būtu jūsu stils, GROHE piedāvājumā noteikti atradīsiet krāsu, lai pārvērstu savu ieceri realitātē, panāktu patiesu viendabīgumu starp visiem elementiem no ūdenskrāna līdz dušai, un līdz pat aksesuāriem un skalošanas mehānisma plāksnēm, padarot dizainu nevainojami saskaņotu. Nekādu nejaušību, un izvēle ir pilnībā jūsu rokās ar pilnu brīvību izveidot vannasistabu, kas nepiespiesti atspoguļo jūsu būtību.

GROHE PVD – NEPĀRSPĒTA, CIETA UN IZTURĪGA PRET SKRĀPĒJUMIEM

IZTURĪGAS VIRSMAS, NO IZSMALCINĀTI MATĒTĀM LĪDZ DIMANTA MIRDZUMAM

GROHE jaucējkrāni izskatīsies vienlīdz lieliski kā pirmajā lietošanas dienā, tā pēc desmitiem gadiem. Mūsu īpašā panākumu recepte ir izturīgo virsmu kvalitāte. GROHE izmanto modernas tehnoloģijas, lai nodrošinātu izcilas kvalitātes apdari. Fizikālās tvaiku nogulsnēšanas (PVD) process nodrošina trīs reizes cietāku virsmas pārklājumu, piešķirot tai mirdzoši zeltainu vai izsmalcinātu nerūsējošā tērauda apdari. Tā kļūst ne vien cietāka, bet arī desmit reizes izturīgāka pret skrāpējumiem, tāpēc to varēs baudīt visu mūžu.

MŪSU AUGSTĀS KLASES PVD TEHNOLOĢIJA ATDZĪVINA MŪSU JAUNĀS KRĀSAS

ATRODIET SAVU IDEĀLI PIEMĒROTO RISINĀJUMU – PERFECT MATCH

GROHE vannasistabā nejaušībām nav vietas. Tāpēc mēs radījām Perfect Match – lai nenāktos lieki minēt, izvēloties pareizo jaucējkrānu vai pareizo keramiku. GROHE dizaineri izmēģināja simtiem kombināciju, vadoties pēc trīs kritērijiem – estētiskās pievilcības, lietošanas komforta un lietošanas bez šļakatām. Tas ir tik vienkārši, ka perfektai saderībai ir jāizdara tikai viena izvēle.

Atrodiet Perfect Match šeit

Produktu klāsts