SENSORA JAUCĒJKRĀNI: ROKU MAZGĀŠANA BEZ PIESKĀRIENA

Lai nomazgātu rokas pie parastā jaucekrāna, tas ir jāatver ar netīrām rokām, atstājot mikrobus, baktērijas un vīrusus. Tāpēc automātiskie jaucējkrāni ar sensora vadību ir laba izvēle uzlabotai roku mazgāšanas higiēnai, it īpaši mājokļos, kur dzīvo vairāki cilvēki. Tā kā ūdenskrāna vadība notiek ar infrasarkano sensoru, jums nemaz nav tam jāpieskaras, tā samazinot mikrobu un baktēriju vairošanās iespēju.

HIGIĒNISKA ROKU MAZGĀŠANA AR INFRASARKANAJIEM JAUCEKRĀNIEM

GROHE infrasarkanā sensora jaucējkrāni piedāvā pilnīgi jaunu roku mazgāšanas veidu. Sensors nosaka, kad pie tā pieliek rokas, un automātiski ieslēdz ūdens plūsmu. Ja jaucējkrāna sensors vairs nekonstatē kustību, ūdens plūsma automātiski tiek apturēta.

Tas padara GROHE automātiskos jaucēkranus ne tikai ērti lietojamus, bet arī ārkārtīgi higiēniskus. Lietojot jaucējkrānu ar netīrām rokām, uz tā paliek baktērijas, kas var tikt nodotas citiem. Darbība bez pieskāriena to nepieļauj.

DROŠS DIZAINS UN HIGIĒNISKA TĪRĪŠANA

Izstrādes procesā GROHE komanda vēlējās sasniegt vislabāko iespējamo higiēnu. Tika optimizēta bezpieskāriena jaucējkrāna ūdens padeve, lai aukstais ūdens tiktu optimāli sajaukts ar karsto. Vienlaikus tika pēc iespējas samazinātas nekustīgās vietas jaucējkrāna, lai mazinātu baktēriju, piemēram, legionella, vairošanās risku.

Šie sensora jaucējkrāni ir aprīkoti ar papildu funkcijām, kas nodrošina vēl labāku higiēnu, piemēram, regulāru automātisko skalošanu ūdens sastāvēšanās novēršanai. Turklāt ir iespējams izmantot termiskās dezinfekcijas un tīrīšanas režīmus, lai uz laiku atslēgtu sensoru, kamēr notiek tīrīšana. Vēl jāmin tas, ka tīrīšanu var veikt retāk nekā parastam jaucējkrānam, jo tas tiek retāk aiztikts.

INFRASARKANO JAUCĒJKRĀNU ĒRTĀ LIETOŠANA

GROHE automātiskie jaucēkrāni ir ne tikai higiēniski, bet arī vienreizēji ērti. Jūs varat ērti iestatīt ūdens plūsmas temperatūru, un, atverot ūdenskrānu ar sensoru, ūdens no tā plūdīs iestatītajā temperatūrā.

Roku kustības noteikšanai un ūdens plūsmas ieslēgšanai tiek izmantoti augstas precizitātes sensori. Infrasarkanais sensors arī nosaka, kad noņemat rokas no jaucējkrāna, un automātiski pārtrauc ūdens plūsmu.

VIENKĀRŠA MONTĀŽA UN UZSTĀDĪŠANA

GROHE sensora jaucējkrānus var uzstādīt bez iepriekšējām santehniķa zināšanām, izmantojot papildu aprīkojumā pieejamo tālvadības pulti vai viedtālruņa/planšetdatora lietotni atsevišķiem modeļiem. Jūs varat arī mainīt sensora iepriekš iestatīto jutību un ūdens tecēšanas ilgumu, kad vairs netiek konstatēta kustība. Ūdens plūsmu var regulēt arī manuāli ar nelielu sviru jaucējkrāna sānā.

Modeļiem ar akumulatoru ir nepieciešama minimāla apkope. Akumulatori kalpo ārkārtīgi ilgi – aptuveni septiņus gadus, lietojot jaucējrkānu vidēji 150 reizes dienā.

INOVĀCIJAS UN KVALITĀTE: GROHE AUTOMĀTISKIE JAUCĒJKRĀNI

GROHE piedāvā sensora jaucēkrānus ar dažādu veidu dizainu, kas piestāvēs jebkurai vannasistabai. To elegantais, modernais dizains ir iespaidīgs un lieliski iederas jūsu vannasistabas kopējā tēlā. Infrasarkanie jaucējkrāni ir daļa no GROHE kolekcijām (Bau, Eurosmart, Essence un Cube), atvieglojot vannasistabas iekārtošanu vienādā stilā.

Jūs varat paļauties uz GROHE inovācijām un kvalitāti arī attiecībā uz sensora jaucējkrāniem. Visi GROHE sensora jaucekrāni ir ražoti Vācijā un tāpēc pelnīti apzīmēti ar "Made in Germany" kvalitātes zīmi. Produkti ir ārkārtīgi izturīgi un ilgi kalpos tikpat nevainojami kā uzstādīšanas dienā. Tāpēc GROHE saviem produktiem piedāvā 5 gadu garantiju.

Mūsu produkti

Bau Cosmopolitan E
Infra-red electronic basin mixer 1/2"
with mixing device and temperature limiter
36451000
€ 288,83 Ieteicamā mazumtirdzniecības cena ar PVN
Eurosmart Cosmopolitan E
Infra-red electronic basin mixer 1/2" with mixing
device and adjustable temperature limiter
36327001
€ 461,12 Ieteicamā mazumtirdzniecības cena ar PVN
Eurosmart Cosmopolitan E
Infra-red electronic basin mixer 1/2" L-Size
with mixing device and adjustable temperature limiter
36422000
€ 582,28 Ieteicamā mazumtirdzniecības cena ar PVN
Euroeco Cosmopolitan E
Infra-red electronic basin tap without mixing device
36271000
€ 362,41 Ieteicamā mazumtirdzniecības cena ar PVN
Essence E
Infra-red electronic basin mixer 1/2" with mixing
device and adjustable temperature limiter
36445000
€ 738,69 Ieteicamā mazumtirdzniecības cena ar PVN
Eurocube E
Infra-red electronic basin mixer 1/2" with mixing
device and adjustable temperature limiter
36441000
€ 919,26 Ieteicamā mazumtirdzniecības cena ar PVN