KOMFORTABLA TĪRĪŠANA AR TĪRU ŪDENI

BEZ ELEKTRĪBAS – GROHE MANUĀLĀ BIDĒ SĒDVIRSMA

Ienesiet savā vannasistabā jaunu higiēnas, svaiguma un komforta līmeni ar GROHE manuālo bidē sēdvirsmu. Ūdens izmantošana tualetes papīra vietā ir dabiskāka, higiēniskāka un saudzīgāka ādai un rada pārliecības un drošības sajūtu.

Uzstādīšanai uz jūsu esošā tualetes poda paredzētā GROHE manuālā bidē sēdvirsma piedāvā efektīvu personīgo higiēnu ar divām atsevišķām sprauslām. Pārdomātā strūkla atstāj vannasistabu tīru un sausu. Strūklu var noregulēt atbilstoši jūsu komfortam, bet tīrīšanas funkcija nodrošina higiēnu.

GROHE manuālā bidē sēdvirsma pārvērš jūsu vannasistabu par higiēnisku un ērtu personīgās higiēnas zonu, kur varat izbaudīt saudzīgu, relaksējošu un individuāli pielāgotu tīrību un paši kontrolēt to. Apsēdieties un nonāciet tīrākā, komfortablākā vietā ar GROHE manuālo bidē sēdvirsmu. Tik vienkārši.

Atrast tuvāko salonu

TIK VIENKĀRŠI: KĀ DARBOJAS BIDĒ SĒDVIRSMA

Pievienojams pie tualetes poda, šim vākam nav nepieciešams elektrības pieslēgums - tā vietā izsmidzināšanu var iedarbināt ar sānu rokturi, pateicoties tikai ūdens spiedienam, kas nodrošina parocīgu kontroli, kā arī efektīvu, bet saudzīgu tīrīšanu.

AIZMUGURES SPRAUSLA

  • Precīza personīgā higiēna
  • Regulējams strūklas spēks

DĀMU DUŠA

  • Atsevišķa sprausla sieviešu intīmajām zonām
  • Regulējams strūklas spēks

SPRAUSLU TĪRĪŠANAS FUNKCIJA

  • Sprauslas ir iespējams notīrīt pirms un pēc katras lietošanas reizes
  • Sprauslas ir izgatavotas no antibakteriāla materiāla

MĪKSTĀ VĀKA NOLAIŠANA

  • Gan sēdvirsmai, gan vākam ir mīkstās nolaišanas mehānisms

IEVELKAMAS SPRAUSLAS

  • Higiēnas uzlabošanai abas ievelkamās sprauslas ir aizsargātas

INTUITĪVA VADĪBA

Vadības svira atrodas ērti sasniedzamā vietā bidē sēdvirsmas sānos. Ar šo sviru var izvēlēties strūklas funkciju un noregulēt ūdens spiedienu jūsu komfortam. Pavirziet sviru līdz pusei uz leju vai uz augšu, lai aktivētu sprauslu tīrīšanas funkciju. Lai lietotu aizmugures sprauslu, paceliet sviru līdz galam uz augšu. Dāmu dušas funkcijai paceliet sviru līdz galam uz augšu.

PAŠATTĪRĪŠANĀS POZĪCIJA

SVIRA UZ LEJU: AIZMUGURES SPRAUSLA

PAŠATTĪRĪŠANĀS POZĪCIJA

SVIRA UZ AUGŠU: DĀMU DUŠA

RADĪTS, DOMĀJOT PAR JŪSU KOMFORTU

GROHE manuālā bidē sēdvirsma pārveido vienkāršu tualeti par komfortablu, higiēnisku vietu, kur personīgā higiēna un tīrība ir pašsaprotama. Pie tualetes poda keramikas stiprināmajai sēdvirsmai nav nepieciešama elektrība. Tā vietā strūklu darbina ar sānu sviru tikai no ūdens spiediena. Jūs ar savām rokām kontrolējat šo efektīvo, bet saudzīgo tīrīšanu. Bez nekārtības, bez šļakatām, bez uztraukuma. No izturīga Duroplast materiāla izgatavotā sēdvirsma ir elegants vizuāls papildinājums vannasistabai.

PERFECT MATCH

GROHE tic, ka labai vannasistabai ir jābūt harmoniskam dizainam. Tai jābūt vietai, kur visi elementi lieliski sader kopā gan funkciju, gan formas ziņā. Ar GROHE varat būt droši, ka viss, sākot no keramikas, līdz pat vissmalkākajiem aksesuāriem, ir nevainojami saskaņots. Mūsu perfekti saskaņoti vannasistabas risinājumi nodrošina dizainu, kas ir tikpat oriģināls, cik oriģināli esat jūs paši.

BAU CERAMIC –- DAUDZPUSĪGUMS MODERNAI DZĪVEI

GROHE manuālā bidē sēdvirsma ir vienkāršs risinājums, kas ir saderīgs ar plašu tualetes podu klāstu. To var viegli uzstādīt uz jūsu esošā tualetes poda – ir nepieciešams tikai ūdens pieslēgums.

Tomēr, lai nodrošinātu perfektu formas un funkciju saderību, GROHE iesaka to izmantot ar GROHE Bau Ceramic kolekciju – pievilcīgu, mūsdienīgu sēriju, kurā ietilpst viss nepieciešamais modernas vannasistabas izveidei, ieskaitot izlietnes un tualetes podus. Sērijas pievilcīgās formas veido pilnīgu harmoniju ar manuālo bidē sēdvirsmu, nodrošinot maksimālu komfortu, efektivitāti un vizuālo pievilcīgumu.

Informācija par izstrādājumu

Bau Ceramic
Manual bidet seat
39648SH0

Katalogs

Komfortabla, nevainojama higiēna

Vēlaties uzzināt vairāk?

Lejupielādējiet mūsu katalogu, kur sniegta sīkāka informācija

Montāžas padomi

Jūs vēlaties uzzināt, vai manuālais bidē vāks ir uzstādāms uz jūsu pašreizējā tualetes poda?

Atklājiet vairāk šeit

Jūs vēlaties uzzināt, kā uzstādīt manuālo bidē vāku?

Atklājiet vairāk šeit

Jums nepieciešama papildus informācija vai ir kāds jautājums?

Atklājiet vairāk šeit