BeforPirms pilēšana kļūst par plūdiem. GROHE SENSE – ŪDENS DROŠĪBAS SISTĒMA VIEDAI MĀJAI

GROHE Sense sistēma ļauj jums ne vien atklāt, bet arī apturēt ūdens noplūdes, pirms tās izraisa būtiskus ūdens bojājumus. Viedās mājas ierīces visu diennakti ir savienotas ar lietotni trauksmes paziņojumiem būtiski uzlabo jūsu mājokļa drošību. IZVAIRIETIES NO ŪDENS RADĪTU BOJĀJUMU IZDEVUMIEM UN HAOSA AR GROHE SENSE UN GROHE SENSE GUARD ŪDENS DROŠĪBAS SISTĒMU.

PILNĪGA ŪDENS DROŠĪBA VISAI MĀJAI – VISU DIENNAKTI

ŪDENS RADĪTI BOJĀJUMI: PROBLĒMA NR. 1 MĀJĀS!

ŪDENS IZRAISĪTI BOJĀJUMI SKAR 54% MĀJSAIMNIECĪBU.***

Pārbaudiet faktus par ūdens bojājumiem

GROHE SENSE PAMATELEMENTI

GROHE SENSE, VIEDAIS ŪDENS SENSORS

GROHE Sense ūdens sensors atklāj ūdens klātbūtni, uzrauga temperatūru un mitrumu un automātiski paziņo jums, pirms neliela noplūde kļūst par ko nopietnāku.

Lasiet vairāk par GROHE Sense

GROHE SENSE GUARD, VIEDAIS ŪDENS KONTROLIERIS

Reģistrē datus par ūdens patēriņu, nosaka mikronoplūdes* un, atklājot plīsušu cauruli,** automātiski izslēdz ūdens padevi. Ar GROHE Sense Guard varat pilnībā pārņemt savā kontrolē ūdens padevi.

Lasiet vairāk par GROHE Sense Guard

GROHE SENSE LIETOTNE, PERSONISKĀ ŪDENS PĀRVALDĪBAS LIETOTNE

GROHE Sense viedās mājas lietotne ūdenim ir savienoto GROHE izstrādājumu galvenais elements. Lietotne nodrošina tūlītēju informāciju par ūdens situāciju jūsu mājā — no jebkuras vietas, jebkurā laikā.

Lasiet vairāk par GROHE Sense app

GODALGOTS VIEDĀS MĀJAS RISINĀJUMS

IZCILS DIZAINS UN PROGRESĪVA TEHNOLOĢIJA

GROHE Sense un GROHE Sense Guard ir saņēmuši virkni prestižu inovāciju, tehnoloģiju un dizaina balvu.

* Mikro noplūdes pārbaude tiek veikta reizi 24 stundās. Cauruļu materiāls, tilpums un citas cauruļvadu sistēmas īpašības var ietekmēt rezultātu. Mikro noplūžu noteikšana vairumā gadījumu attiecas tikai uz aukstā ūdens sistēmu. Apvienojiet ar GROHE Sense, lai uzraudzītu iespējamo mitruma pieaugumu laika gaitā.

** GROHE caurules plīsumu definē kā pilnīgu caurumu vai plaisu cauruļvadu sistēmā, kā rezultātā netīši tiek izvadīts ūdens ar gandrīz maksimālo plūsmas ātrumu. Caurules plīsuma noteikšana ir atkarīga no vispārējā ūdens patēriņa profila, tāpēc laika aizture līdz ūdens noslēgšanai var ievērojami atšķirties. Šajā laikā ūdens var tikt izliets. Sasniedziet lielāku cauruļu plīsumu noteikšanas ātrumu, apvienojot instalāciju ar GROHE Sense kritiskās vietās.

***Avots: The ConsumerView, 2017. gada janvāris, Quantitative Assessment Europe.