SAJŪTIET INOVATĪVO ĪPAŠĪBU, APDARES UN FUNKCIJU PRIEKŠROCĪBAS

INOVATĪVAS IZLIETŅU ĪPAŠĪBAS - GROHE izlietnes ir gudri aprīkotas, kas ļauj uzkopšanu padarīt par patīkamāku uzdevumu. Mūsu izlietnes ir viegli tīrāmas, samazina ūdens radīto troksni un pat ir aprīkotas ar attālināti vadāmu smalcinātāju. Vienkārši izvēlieties vēlamo materiālu, izmēru, stilu un krāsu.

PATIESĪBAS MIRKĻI

GROHE QuickFix

Ātri uzstādiet izlietni ar mūsu GROHE QuickFix sistēmu. Iepriekš sagatavoti caurumi jaucējkrāniem padara lielāko daļu no mūsu izlietnēm par abpusēji lietojamām.

GROHE Whisper

Kuš! Pateicoties blīvajam kvarca un akrila sajaukumam, GROHE kompozīta izlietnes samazina troksni, ko rada tekošs ūdens un trauku mazgāšana.

PRODUKTA ĪPAŠĪBAS

ATKRITUMU SMALCINĀTĀJS VIENKĀRŠAI LIETOŠANAI

Automātisks atkritumu smalcinātājs vai papildu piespiežama atvēršanas ierīce nozīmē, ka vairs nekad nebūs jāiegremdē rokas netīrā ūdenī.

LIELAS BĻODAS

Vairāk vietas manevrēšanai, pateicoties inovatīvai datorizētai liešanas tehnoloģijai, visām GROHE kompozīta izlietnēm ir bezšuvju bļodas ar vismaz 20 cm lielu dziļumu, nodrošinot maksimālu vietu ērtai lielu katlu mazgāšanai un vāzu uzpildīšanai.

MATERIĀLS

GROHE kompozīta izlietnes ir izcili ilgmūžīgas un funkcionālas. Mūsu kompozīta materiālā ir 80 % kvarca sajaukumā ar akrila sveķiem, radot sevišķi ilgmūžīgu materiālu. Izgatavotas, izmantojot īpašu datorvadāmu liešanas procesu, izlietnes ir sevišķi noturīgas pret karstumu, buktēm, skrāpējumiem un traipiem. Turklāt tās neizbalē UV staru iedarbībā, kas nozīmē, ka saglabājas gan izskats, gan izcilā veiktspēja. Esam pārliecināti, ka būsit sajūsmā par samtaini gludo bezporu virsmu, kas ir higiēniska un viegli tīrāma. Papildu drošībai visām GROHE izlietnēm ir piecu gadu garantija, gluži kā mūsu jaucējkrāniem.

KARSTUMIZTURĪBA

Karstas pannas? Tas nekas. GROHE kompozīta izlietņu karstumizturība ir līdz 280°, panākot izcilu ilgmūžību.

NOTURĪGAS PRET SKRAMBĀM

Visupirms praktiskums — izgatavotas no cieta kompozīta, šīs izlietnes ir noturīgas pret skrambām, nodrošinot ilgāku mūžu.

NOTURĪGAS PRET TRAIPIEM

GROHE kompozīta izlietnes ir ne vien praktiskas, bet arī glītas, turklāt tās ir noturīgas pret traipiem, ilgstoši nodrošinot labu izskatu.

100% DROŠAS PĀRTIKAI

Izbaudiet pilnīgu pārliecību, izmantojot virtuvi pa savam — GROHE kompozīta izlietnes ir 100% drošas pārtikai, padarot sagatavošanu vienkāršu un higiēnisku.

NEIZBALĒ UV STARU IEDARBĪBĀ

Ielaidiet saules gaismu! Mūsu kompozīta materiāls neizbalē UV staru iedarbībā, saglabājot nevainojamu izskatu un krāsu.

RAŽOŠANAS PROCESS

GROHE izlietņu kolekcija aptver visu spektru — no sākuma modeļiem, līdz izsmalcinātiem minimālisma dizainiem. Inovatīvais ražošanas process iet roku rokā ar izturīgu kvarca kompozītu, lai radītu stipras un ilgmūžīgas izlietnes.

Katra izlietne ir ražota, izmantojot datorvadāmu polimerizācijas liešanas procesu. Tas garantē pilnīgu krāsas viendabīgumu un bezšuvju, cietu apdari bez pārklājuma. Liešanas procesā visām izlietnēm tiek panākts vismaz 20 cm liels dziļums, bet, pateicoties blīvajam kompozītam, novērosit arī, ka GROHE izlietnes būtiski samazina ūdens radīto troksni.

ILGMŪŽĪGA KVALITĀTE

Lietojiet izlietni ar pārliecību. GROHE kvalitātes reputācija ietver arī visas izlietnes mūsu piedāvājumā. Mūsu kompozīta izlietnes nodrošina izcilu stiprību un funkciju, ar gludo, bezporu virsmu, kas ir higiēniska un viegli tīrāma, radot samtainu faktūru, kam patīkami pieskarties.

Mūsu sevišķi noturīgajā kompozīta materiālā ir 80 % kvarca sajaukumā ar akrila sveķiem. Izgatavotas, izmantojot īpašu datorvadāmu liešanas procesu, izlietnes ir sevišķi noturīgas pret karstumu, buktēm, skrāpējumiem un traipiem. Turklāt tās neizbalē UV staru iedarbībā, kas nozīmē, ka saglabājas gan izskats, gan izcilā veiktspēja. Papildu drošībai visām GROHE izlietnēm ir piecu gadu garantija, gluži kā mūsu jaucēkrāniem.

5 gadu ražotāja garantija

UZSTĀDĪŠANAS VEIDI

Izvēlieties sev piemērotāko no diviem uzstādīšanas veidiem.

TOPMOUNT

NO AUGŠAS (TOPMOUNT)

Tradicionāli iebūvēts risinājums ar vertikālu 8 mm apmali. Uzstādīšana ar skavām (izņemot modeļiem 31653, 31654, 31655 un 31648 - tikai ar silikonu).

UNDERMOUNT

NO APAKŠAS (UNDERMOUNT)

Uzstādīta zem darbvirsmas, panākot elegantu, mūsdienīgu rezultātu. Uzstādīšana ar skavām.

Kompozīta izlietņu kopšana

Jūsu kompozīta izlietni ir viegli uzturēt tīru. Ievērojot šīs norādes, varēsit izbaudīt izlietnes nevainojamo apdari daudzus gadus. Pēc katras lietošanas kārtīgi izskalojiet izlietni un nosusiniet ar sausu lupatiņu. Lai izlietni iztīrītu, izmantojiet mitru drānu un trauku mazgājamo līdzekli. Rūpīgi noskalojiet. Lai likvidētu noturīgus traipus, sajauciet karsto ūdeni ar trauku mazgājamo līdzekli. Izmantojiet mīkstu sūkli, noklājot izlietni ar apļveida kustībām. Atstājiet uz vienu minūti, bet pēc tam rūpīgi noskalojiet. Lai likvidētu kaļķakmens nogulsnes, uzklājiet nelielu etiķa daudzumu, atstājiet uz 20 minūtēm un tad noskalojiet. Neizmantojiet metāla skrāpjus, vadu sūkļus, abrazīvus tīrīšanas līdzekļus, kaustisko sodu, balinātāju, hloru, augsti koncentrētus tīrīšanas līdzekļus uz spirta bāzes, skudrskābi vai citronskābi vai korodējošus līdzekļus, šķīdinātājus vai līdzekļus uz balinātāja bāzes. Neizlejiet karstus taukus vai eļļu izlietnē, lai novērstu atveres deformācijas.

Kopšanas norādījumi