SAJŪTIET INOVATĪVO ĪPAŠĪBU, APDARES UN FUNKCIJU PRIEKŠROCĪBAS

INOVATĪVAS IZLIETŅU ĪPAŠĪBAS - GROHE izlietnes ir gudri aprīkotas, kas ļauj uzkopšanu padarīt par patīkamāku uzdevumu. Mūsu izlietnes ir viegli tīrāmas, samazina ūdens radīto troksni un pat ir aprīkotas ar attālināti vadāmu smalcinātāju. Vienkārši izvēlieties vēlamo izmēru un stilu.

PATIESĪBAS MIRKĻI

GROHE StarLight

Mirdzoša, izturīga virsma, kas ļaus jūsu izlietnei izskatīties lieliski. Ar GROHE StarLight mēs izmantojam labāku par standartu nerūsējošo tēraudu, un mūsu inovatīvā beršanas tehnoloģija rada gludu un viegli tīrāmu virsmu.

GROHE QuickFix

Ātri uzstādiet izlietni ar mūsu GROHE QuickFix sistēmu. Iepriekš sagatavoti caurumi jaucēkrāniem padara lielāko daļu no mūsu izlietnēm par abpusēji lietojamām.

GROHE Whisper

Samaziniet virtuves troksni ar mūsu GROHE Whisper tehnoloģiju, īpaši izolētām izlietnēm, kas samazina troksni.

PRODUKTA ĪPAŠĪBAS

ATKRITUMU SMALCINĀTĀJS VIENKĀRŠAI LIETOŠANAI

Tīrs un ērts attālināti lietojams atkritumu smalcinātājs:

Rokas vairs nav jāiegremdē netīrajā ūdenī — šis automātiskais atkritumu smalcinātājs tiek darbināts ar tālvadības pulti, lai rokas paliktu sausas un tīras.

LIELAS BĻODAS

Dziļākas bļodas lielākam tilpumam.

Pateicoties inovatīvajām ražošanas tehnoloģijām, visu GROHE izlietņu dziļums ir vismaz 17 cm, proti, tajās var mazgāt pat vislielākos katlus un pannas.

MATERIĀLS

K300-K1000 sērijas virtuves izlietnes ir apstrādātas ar īpašām augu šķiedrām (Tampico), kas piešķir tām īpaši smalku satīna apdari. GROHE patentētā beršanas tehnoloģija (GROHE Satin Finish) rada nerūsējošā tērauda virsmu, kas ir gludāka un nav tik poraina kā daudziem citiem zīmoliem, atvieglojot izlietņu tīrīšanu un būtiski uzlabojot to ilgmūžību.

AISI 304 - STAINLESS STEEL

AISI 304 - NERŪSĒJOŠAIS TĒRAUDS

Visās GROHE virtuves izlietnēs ir izmantots AISI 304 nerūsējošais tērauds, kas pārsniedz nozarē noteikto kvalitātes standartu. Pateicoties augstajam hroma un niķeļa saturam, AISI 304 tēraudam ir īpaši spoža apdare, turklāt izstrādājumi ir noturīgi pret rūsu un koroziju.

AISI 316 – STAINLESS STEEL (MARINE STEEL)

AISI 316 - NERŪSĒJOŠAIS TĒRAUDS

Ar AISI 316, kas pieejams K400+ sērijai, GROHE virtuves izlietnes piedāvā izturīgu risinājumu pat reģioniem ar sāļu un rūsu izraisošu klimatu. Zināms arī kā “jūras tērauds”, AISI 316 sastāvā ir liels hroma, niķeļa un molibdēna daudzums, tērauds ir sevišķi noturīgs pret rūsu un koroziju un pat pret skābēm un hloru.

GROHE PVD

GROHE PVD

Izturīgas virsmas, no izsmalcināti matētām līdz dimanta mirdzumam. Īpašā panākumu recepte ir mūsu izturīgo virsmu kvalitāte. GROHE izmanto modernas tehnoloģijas, lai nodrošinātu izcilas kvalitātes apdares. Fizikālās tvaiku nogulsnēšanas (PVD) process nodrošina trīs reizes cietāku virsmas pārklājumu, piešķirot tai mirdzoši zeltainu vai izsmalcinātu nerūsējošā tērauda apdari. Tā kļūst ne vien cietāka, bet arī desmit reizes izturīgāka pret skrāpējumiem, tāpēc to varēs baudīt visu mūžu.

RAŽOŠANA

GROHE virtuves izlietņu piedāvājums ir visaptverošs — no sākuma līmeņa līdz smalkiem dizainiem minimālisma stilā, ražoti, izmantojot vienu no trim ražošanas veidiem.

VEIDGABALA IZLIETNES

Katra izlietne ir veidota no vienas augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda loksnes, izmantojot presformu. Caurumi jaucēkrāniem un atkritumu novadīšanai ir izveidoti pēc tam. Šis paņēmies rada izturīgas virtuves izlietnes pat komplicētās formās, radot izlietni, kas ir gan izturīga, gan finansiāli pieejama.

VEIDGABALA METINĀTAS IZLIETNES

Izlietnes rāmis un bļoda ir izveidoti ar presformu no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda, pirms metināšanas. Šis process ļauj izveidot dziļākas bļodas, vertikālākas iekšējās sieniņas un šaurāku rādiusu starp bļodu un rāmi, panākot elegantu, modernu izskatu.

LIEKTAS METINĀTAS IZLIETNES

Augstas kvalitātes tēraudu sagriež ar lāzeri pēc šablona, pirms to saliec bļodas formā. Tad bļodu piemetina izlietnes rāmim. Šī metode ļauj panākt precīzākus bļodas iekšējos leņķus ar ļoti šauru rādiusu, kas ir ideāli piemērots minimālistiskam izlietnes dizainam. Tā kā netiek izmantota veidne, tērauds saglabājas gludāks, nezaudējot sākotnējo biezumu — pat bļodas apakšā.

Kvalitāte

GROHE kvalitātes reputācija bez šaubām ietver arī visas virtuves izlietnes mūsu piedāvājumā. Ar tērauda biezumu no 0,6 mm sākuma cenas segmentā līdz 1 mm augstākās klases segmentā — katrā modelī ir izmantots tērauds, kas pārsniedz industrijas standartus, un mūsu patentētais beršanas process rada sevišķi gludu, viegli tīrāmu virsmu. Papildu drošībai visām GROHE izlietnēm ir piecu gadu garantija, gluži kā mūsu jaucējkrāniem

5 gadu ražotāja garantija

UZSTĀDĪŠANAS VEIDI

TOPMOUNT

NO AUGŠAS (TOPMOUNT)

Tradicionāli iebūvēta ar vertikālu 8 mm apmali.

FLAT-EDGE

AR VIENĀDA LĪMEŅA MALĀM (FLAT-EDGE)

Oriģinālā mala ar slīpu 3 mm augstu profilu, apvienojot izcilu eleganci ar uzstādīšanas vieglumu.

UNDERMOUNT

NO APAKŠAS (UNDERMOUNT)

Eleganta un moderna uzstādīšana zem darbvirsmas.

FLUSH-MOUNT

NEREDZAMĀ MONTĀŽA (FLUSH-MOUNT)

Izlietne ir iedziļināta 1,5 mm padziļinājumā, panākot, ka tā pilnībā izlīdzinās ar darbvirsmu. Tāpat to var uzstādīt uz darbvirsmas.

Nerūsējošā tērauda izlietņu tīrīšana

Jūsu nerūsējošā tērauda izlietni ir viegli uzturēt tīru. Ievērojot šīs norādes, varēsit izbaudīt izlietnes nevainojamo apdari daudzus gadus. Pēc katras lietošanas kārtīgi izskalojiet izlietni un nosusiniet ar sausu lupatiņu. Var izmantot ierastos tīrīšanas līdzekļus, ja vien tie nesatur sālsskābi vai tās atvasinājumus. Ja traips ir īpaši noturīgs, izmantojiet nedaudz silta etiķa vai noteiktus nerūsējošā tērauda tīrīšanas līdzekļus. Var tīrīt arī ar Grohclean. Neizmantojiet tērauda skrāpjus, lai tīrītu izlietni, vai citus priekšmetus, kas var saskrāpēt virsmu. Izvairieties no sāls vai balinātāja lietošanas. Neatstājiet izlietnē dzelzs priekšmetus uz ilgu laiku.

Kopšanas norādījumi