Concealed Showers

IEBŪVĒTĀS TEHNOLOĢIJAS SLĒPTĀS PRIEKŠROCĪBAS

Vietai ir vērtība, un tās ne vienmēr ir pietiekami. Iebūvētā uzstādīšana atstāj vairāk brīvas vietas dušā, neupurējot funkcionalitāti vai komfortu. Tā piedāvā arī citas praktiskas priekšrocības: tīrīšana kļūst ātrāka un ērtāka. Iebūvētā tehnoloģija: lielāks ieguvums jums.
Mūsu GROHE Rapido SmartBox sistēma ar tās unikālajiem risinājumiem ir atbilde uz visiem jautājumiem. GROHE uzstādīšanas bloks vēl nekad nav piedāvājis tik daudz iespēju un tik lielu brīvību. GROHE Rapido SmartBox sistēma ļauj uzstādīt bloku tagad, bet apdari izvēlēties vēlāk.

TĪRS MINIMĀLISMS: GROHTHERM SMARTCONTROL UN RAINSHOWER 310 SMARTACTIVE

Ja jums ir paveicies ar iespēju plānot dušu no nulles, Grohtherm SmartControl apvienojumā ar Rainshower SmartActive 310 būs lieliska izvēle. Grohtherm SmartControl ar iebūvēto uzstādīšanu piedāvā vairāk vietas dušā un tīras dizaina līnijas. Tā piedāvā arī citas praktiskas priekšrocības: tīrīšana kļūst ātrāka un ērtāka. Ar Rainshower SmartActive 310 mazgāšanās dušā kļūst par patīkamu dienas daļu, pateicoties dušas galvas lielajam izmēram un divu plūsmas veidu izvēli: maigo un nomierinošo GROHE PureRain un jauno uzmundrinošo GROHE ActiveRain, vai arī abiem kopā.

NEVAINOJAMS IZPILDĪJUMS VISU VEIDU UN FORMU DIZAINIEM

IZSKALOJIET ŠAMPŪNU, AIZSKALOJIET STRESU

Izvēlieties vieglu vasaras lietu vai īstu lietusgāzi ar vienu pieskārienu pogai. Centrālā GROHE ActiveRain plūsma ātri un efektīvi izskalo šampūnu un patīkami masē galvas ādu. Ja vēlaties, pārslēdzieties uz GROHE PureRain plūsmu un izbaudiet maigu, relaksējošu lietus dušu.

Grohtherm SmartControl dizains iet roku rokā ar funkciju. Tā plānais un elegantais dizains skaisti iederas ikvienā vannasistabā. 10 mm plānā sienas plāksne padara Grohtherm SmartControl apdares komplektus gan elegantus, gan kompaktus.

Apaļu, taisnstūra vai kuba formas?

Apaļu, taisnstūra vai kuba formas?

Apaļu, taisnstūra vai kuba formas?

MŪSU TERMOSTATI AR DIVIEM ROKTURIEM: TIE IEPATIKSIES NEKAVĒJOTIES

Mūsu termostati ar diviem rokturiem no ārpuses izskatās vienkārši, taču ir izstrādāti, domājot par komfortu, ērtību un vietas taupīšanu.Tikai 10milimetrus plānās plāksnes un kompaktais regulatoru dizains nodrošina, ka kopējais izvirzījums ir tikai 43 mm. Visi mūsu termostati ar diviem rokturiem piedāvā labu dizainu un aizņem maz vietas.

PĀRSLĒGT PLŪSMU? TO VAR IZDARĪT AR AIZVĒRTĀM ACĪM

Mūsu jaunie tradicionālās vadības termostati ir izstrādāti tā, lai būtu maksimāli ērti un to lietošana intuitīva.

Ieslēdziet rokas dušu, nedaudz pagriežot augšējo regulatora pogu pa kreisi. Lai palielinātu ūdens daudzumu un iegūtu jaudīgāku plūsmu, vienkārši turpiniet griezt pogu pa kreisi. Lai pārslēgtos uz galvas dušu, pagrieziet regulatora pogu pa labi. Turpiniet griezt to pa labi, lai palielinātu ūdens daudzumu. Ir pieejama arī vienas funkcijas versija vienas dušas vadībai un divu funkciju versijai dušai un vannas uzpildīšanai.

Atklājiet Rainshower SmartControl 360

Trīs kontroles pakāpes

Trīs kontroles pakāpes

Trīs kontroles pakāpes

VIEGLA VADĪBA: MŪSU JAUCĒJKRĀNI AR VIENU SVIRU

Mūsu jaucējkrāni ar vienu sviru darbojas izcili un piedāvā ērtu un intuitīvu kontroli. GROHE jaucējkrāni ar vienu sviru ir veidoti ar domu par funkcionalitāti un stilīgu, elegantu izskatu: to plāksnes ir 10 mm plānas. Automātiskajam divvirzienu sadalītājam ir tikai 43 mm biezums neatkarīgi no uzstādīšanas bloka dziļuma.

MŪSU JAUCĒJKRĀNS AR TRĪS VIRZIENU SADALĪTĀJU – LAI NOTIEK JUMS PA PRĀTAM

Mūsu vienas sviras jaucējkrānus raksturo pievilcīgs un elegants dizains. Taču trīs virzienu sadalītājs izceļas ar eleganci un funkcionalitāti*. Augšējam rokturim ir trīs pozīcijas. To pagriežot, varat izvēlēties jaudīgu strūklas plūsmu, relaksējošu lietus dušu vai rokas dušu. Varat arī izvēlēties galvas dušu, rokas dušu vai vannas uzpildīšanu. Apakšējais rokturis ļauj ērti regulēt temperatūru – pa kreisi siltākam ūdenim, pa labi aukstākam, bet ūdens daudzumu regulē, paceļot rokturi.

Atklājiet Rainshower SmartControl 360