Virsapmetuma Dušas Sistēmas

JŪSU ĀTRĀKAIS CEĻŠ NO PLĀNOŠANAS LĪDZ BAUDĪŠANAI

GROHE virsapmetuma dušas ļauj pārvērst plānus par realitāti ātrāk nekā to varētu iedomāties. Solis no plānošanas līdz baudīšanai var būt pavisam vienkāršs.

Visu mūsu dušas komplektu pamatā ir GROHE termostati ar TurboStat tehnoloģiju. Tā nodrošina vēlamo dušas temperatūru nepilnas sekundes laikā un saglabā to nemainīgu, nodrošinot komfortablu mazgāšanos perfektā temperatūrā. GROHE termostata dušas jaucējkrāniem ir SafeStop poga ar 38° temperatūras iestatījumu, kas neļauj bērniem netīšām atgriezt pārāk karstu ūdeni. Ergonomiskie rokturi nodrošina vienmēr labu satvērienu pat ar slapjām vai saziepētām rokām. Ar Aquadimmer vai SmartControl pārslēgšanās starp rokas un galvas dušu ir patiešām vienkārša.

RAINSHOWER SMARTCONTROL EXPOSED
LAI ATKLĀJAS VISS

Ja plānojat iekārtot jaunu vannasistabu vai remontēt esošo, GROHE SmartControl Exposed ir ideāls risinājums. Pie sienas stiprināmā GROHE Rainshower SmartControl dušas sistēma piedāvā vienkāršu uzstādīšanu un izcilu rezultātu.

Tā ir pieejama divās versijās: DUO ar trim SmartControl pogām, divām galvas dušas strūklām un rokas dušu, vai MONO ar divām SmartControl pogām, vienu galvas dušas plūsmas veidu un rokas dušu. GROHE SmartControl Exposed ir integrēts plauktiņš šampūnam un dušas želejai. GROHE SmartControl daudzās funkcijas – SmartControl intuitīvā pogu lietošana, precīzās plūsmas un temperatūras kontroles, kā arī dušas galvas apdares izvēles nodrošina maksimālu baudījumu mazgājoties.

Atklājiet Rainshower SmartControl 360

Mūsu Rainshower 360 galvas dušas piedāvā dažādu plūsmas veidu izvēli: atsvaidzinošo GROHE PureRain vai uzmundrinošo Bokoma, kā arī masāžas plūsmu.

GROHE SmartControl Exposed ir radīts, lai izceltos jūsu vannasistabā un apvieno intuitīvu kontroli ar nepārspējamu mazgāšanās baudījumu. Iestatiet vēlamo ūdens plūsmu un ideālo temperatūru, vienkārši pagriežot pogu. Nospiežot pogu, varat izvēlēties plūsmas veidus atbilstoši savai gaumei un izveidot unikālu ūdens plūsmu.

Euphoria SMARTCONTROL
JŪS ESAT TIKAI VIENA SOĻA ATTĀLUMĀ NO PĀRSTEIDZOŠA DUŠAS BAUDĪJUMA

Neatkarīgi no tā, vai dodat priekšroku elegantam dizainam vai funkcionalitātei, vai varbūt precīzai kontrolei, GROHE Euphoria SmartControlshower sistēmas piedāvā to visu.

Skaistā, lielā Rainshower 310 SmartActive dušas galva ar mirdzoša hroma apdari apvieno jaudīgu strūklas plūsmu un maigu, atsvaidzinošu plūsmu. Rokas dušu var atsevišķi novietot jebkādā augstumā, pateicoties pilnībā regulējamajam dušas turētājam. Tas lieliski noder, ja vēlaties nomazgāties, nesaslapinot matus.

Grohtherm SmartControl ar intuitīvo "nospied, pagriez, mazgājies" risinājumu piedāvā perfektu kontroli. Tas ļauj ērti pārslēgties starp diviem plūsmas veidiem un rokas dušu vai, ja vēlaties, izmantot tos kopā.

Atklājiet Grohtherm SmartControl

Mēs esam rūpīgi strādājuši, veidojot jauno GROHE Euphoria SmartControl dušas sistēmu, un rezultāts ir funkciju klāsts, kas padara Euphoria lietošanu ērtāku un patīkamāku. Dušas galvas turētajam ir pagrieziena funkcija, kas ļauj pagriezt dušas galvu 180° diapazonā un iestatīt to vēlamajā leņķī. Pilnībā regulējamais dušas turētājs ļauj atsevišķi novietot rokas dušu vēlamajā augstumā. Elegantais Grohtherm SmartControl korpuss ir kļuvis mazāks un kompaktāks, lai aizņemtu dušā vēl mazāk vietas. Tā kā mēs vēlamies, lai jūs varētu izbaudīt dušu bez liekas gaidīšanas, mēs piedāvājam GROHE QuickFix. Tas ļauj mainīt augšējā kronšteina stāvokli dušas stieņa uzstādīšanas laikā. Priekšrocība ir tā, ka augšējo kronšteinu var uzstādīt ātri un viegli, izmantojot esošos urbumus.

EUPHORIA 260
PILNA SAJŪTU GAMMA NO RELAKSĀCIJAS LĪDZ UZMUNDRINĀJUMAM

Euphoria 260 attaisno savu nosaukumu katrā mazgāšanās reizē. Hromētās smidzināšanas plāksnes vidū atrodas īpaša poga. Tā ļauj izvēlēties dažādas plūsmas zonas, regulēt plūsmas platumu un jaudu. 1. zona piedāvā koncentrētu strūklu, kas uzmundrina un palīdz mazināt spriedzi. 2. zona piedāvā labāko no divām pasaulēm – platāku plūsmu, kas sniedz enerģiju, bet vienlaikus arī nomierina. 3. zona ir visplatākā – tā ieskauj visu ķermeni un piedāvā maigu, relaksējošu mazgāšanos.

NO L LĪDZ XXL UN ATPAKAĻ

Trīs zonu dušas baudījums. Pārslēdzieties no vienas uz nākamo, pagriežot pogu. Vienkārši turpinot griezt pogu, jūs varat izbaudīt jaudīgo Jet strūklu, kam sekos plašāka SmartRain izsmidzināšana, kas sniegs enerģisku, taču relaksējošu efektu, un visas plātnes Rain izsmidzināšana maigai vasaras lietus sajūtai. Turpiniet griezt, lai atkal pārslēgtu visus trīs veidus.

TEMPESTA 210
VIENKĀRŠI LIELISKA MAZGĀŠANĀS SAJŪTA

Elegantā, pulētā dušas galva un cilindriskais profils padara Tempesta Cosmopolitan 210 par ideālu izvēli mūsdienīgām, arhitektoniskām vannasistabām. Vienkārši uzstādāmā Tempesta Cosmopolitan 210 piedāvā visas GROHE tehnoloģiju priekšrocības. Dušas galvu un kātu var pagriezt vēlamajā leņķī. Dušas stienim ir iekšējais ūdens kanāls, bet GROHE TurboStat termostata tehnoloģija nodrošina vienmēr komfortablu mazgāšanos precīzi izvēlētajā temperatūrā.

TĪRA HROMA APDARE

Elegantā un mirdzošā Tempesta 210 piesaista uzmanību ar savu minimālistisko formu un pievilcīgo hroma apdari. Ūdens pilienu rotaļas uz mirdzošās hroma virsmas rada fascinējošu efektu, kas padara mazgāšanos vēl baudāmāku.

Atklājiet Tempesta Shower System

GROHTHERM 2000
100% GROHE COOLTOUCH, ERGONOMIKA UN EASYREACH PLAUKTIŅŠ

Grohtherm 2000 elegantais dizains lieliski papildinās jebkuru vannasistabu. Izbaudiet XL WaterFall burvību ar mūsu virsapmetuma vannas/dušas termostatu. Izbaudiet ērti tīrāmā, integrētā GROHE EasyReach dušas plauktiņa ērtību, kas ļauj parocīgi novietot šampūnu vai ziepes. Grohtherm 2000 metāla korpuss ar 100% GROHE CoolTouch vienmēr paliek vēss un drošs. GROHE TurboStat nodrošina vēlamo ūdens temperatūru neatkarīgi no ūdens spiediena izmaiņām. Grohtherm 2000 ir pieejams klasisks virsapmetuma dušas termostata variants un variants ar GROHE EasyReach plauktiņu.

Atklājiet Grohtherm 2000

GROHTHERM 1000 GROHE COOLTOUCH, NEPĀRSPĒJAMS KOMFORTS

Izbaudiet atsvaidzinošu dušu vēl vairāk nekā jebkad līdz šim. Grohtherm 1000 ar mūsdienīgo dizainu piedāvā GROHE CoolTouch kompakto korpusu, ergonomiskus metāla rokturus, GROHE TurboStat tehnoloģiju un videi draudzīgas ūdens taupīšanas funkcijas.

Atklājiet Grohtherm 1000

GROHTHERM 800 DROŠĪBA UN ERGONOMIKA

Izbaudiet priekšrocības, ko piedāvā duša ar termostata kontroli par pievilcīgu cenu. Grohtherm 800 ar mirdzošo GROHE StarLight hroma apdari sniedz GROHE TurboStat tehnoloģijas priekšrocības, nodrošinot komfortablu mazgāšanos nemainīgā temperatūrā. SafeStop poga ar 38ºC temperatūras iestatījumu neļauj bērniem iestatīt pārāk augstu temperatūru, bet EcoButton poga ļauj samazināt ūdens patēriņu. Ergonomiskie rokturi nodrošina vienmēr labu satvērienu pat ar slapjām vai saziepētām rokām. Grohtherm 800 ir pieejama atsegta dušas termostata vai vannas termostata variantā.

Atklājiet Grohtherm 800

Katalogi

THE PERFECT SHOWER

SMARTCONTROL