<% if(request != null){ java.lang.String param = request.getParameter("article"); if(param == null){ %> <% } } %>
Moderna virtuve ar zaļiem virtuves skapīšiem un GROHE Baulines jaucējkrāniem

GROHE BAULINES PROFESSIONAL JAUCĒJKRĀNI

STILS ATBILST FUNKCIJAI - VIENKĀRŠA UZSTĀDĪŠANA UN UZLABOTA JŪSU KLIENTU TELPA:

Izvēloties jaucējkrānus klientu virtuvēm, ir ļoti svarīgi panākt ideālu vienkāršības un elegances līdzsvaru. Ar GROHE Baulines jaucējkrānu klāstu to varat paveikt bez piepūles. GROHE Baulines ir īpaši ērts lietotājam, tāpēc tas ir pārdomāti estētiski veidots un piedāvā plašu ergonomisku rokturu dizainu. Neatkarīgi no tā, vai jūsu klientu virtuves stils ir klasisks, mūsdienīgs vai futūrisks, GROHE Baulines viegli iederas tajā, padarot to par ideālu izvēli.

GROHE BAULINES JAUCĒJKRĀNU DAŽĀDĪBA

Ar GROHE Baulines virtuves jaucējkrāniem, tostarp GROHE BauEco, GROHE BauEdge, GROHE BauLoop, GROHE BauFlow, GROHE BauCurve un GROHE BauClassic, klientiem ir pieejams plašs stilu klāsts. Jaucējkrāni, tostarp tādi ar izvelkamu snīpi, ir pieejami dažādās versijās - augsti, vidēji augsti un zemi. Dažiem ir arī papildu iespēja izmantot izvelkamās sprauslu funkcijas. Šo jaucējkrānu prioritāte ir lietotāja komforts, tāpēc tie ir pārdomāti veidoti, lai atbilstu individuālajām vēlmēm, nodrošinot harmonisku līdzsvaru starp plašumu un kompaktumu.

Izlietne

Single-lever sink mixer 1/2″
BauLoop
Single-lever sink mixer 1/2″
31368000
€ 124,25
Ieteicamā mazumtirdzniecības cena ar PVN

FUNKCIJAS, KAS ATVIEGLO DZĪVI

Uzlabojiet savu klientu virtuves pieredzi ar GROHE Baulines jaucējkrāniem, kas ir izstrādāti, lai atvieglotu jūsu dzīvi. Atklājiet virkni funkciju, kas vienkāršo ikdienas uzdevumus un uzlabo funkcionalitāti:

zilā ikona, kas apzīmē GROHE svina un niķeļa nesaturošu iekšējo ūdens kanālu funkciju.

ŪDENS KANĀLI BEZ SVINA UN NIĶEĻA

GROHE iekšējā ūdens kanālu tehnoloģija nodrošina, ka ūdens jaucējkrāna iekšpusē nesaskaras ar svinu vai niķeli, garantējot tīru dzeramo ūdeni, kas 100% nesatur svinu un niķeli.

zilā ikona GROHE monētas sagataves funkcijai

AR MONĒTU ATSKRŪVĒJAMS AIRATORS

Monētas sagataves vieta būtiski atvieglo airatora kopšanu, jo to var ātri iztīrīt vai nomainīt, kas ir ideāli piemērots aizņemtā virtuvē.

zilā ikona GROHE izvelkamai funkcijai

IZVELKAMS

Jaunās izvelkamās versijas paaugstina ērtības līmeni, ļaujot aizsniegt katru izlietnes vietu un atvieglojot trauku uzpildīšanu ārpus izlietnes.

UZSTĀDĪTĀJA KOMPONENTU UZSKATES LAPA

Ja jums ir jāizveido pārliecinoša komponentu uzstādīšanas prezentācija, lai pārsteigtu klientu, mēs esam parūpējušies par jums. Šeit ir daži ieteikumi, kurus varat īstenot, lai uzreiz iegūtu priekšrocības salīdzinājumā ar pasīvajiem uzstādītājiem bez reāla plāna.

persona, kas tīra dārzeņus ar GROHE Baulines jaucējkrānu

MĀJAS VIRTUVES

Piepildiet savu klientu virtuves sapņus ar GROHE Baulines jaucējkrāniem, kas piešķirs telpai eleganci. Šie jaucējkrāni ir ideāli piemēroti lielākām izlietnēm, un to augstais dizains ir vizuāli pievilcīgs, ar dažādiem leņķiem. Lai iegūtu patiesi modernu un racionālu izskatu, šo jaucējkrānu apvienošana ar mūsu GROHE virtuves izlietnēm ir nešaubīgs triumfs. Pateicoties vienkāršotai uzstādīšanai ar metāla stiprinājumu komplektu un dizainam, kas nodrošina ērtu tīrīšanu, GROHE Baulines jaucējkrāni un izlietnes nodrošina katru detaļu, kas nepieciešama, lai pārvērstu jūsu klientu virtuves par telpām, kas izceļas gan ar stilu, gan funkcionalitāti.

PROFESIONĀLĀS VIRTUVES

GROHE BauClassic jaucējkrāns pārtikas sagatavošanas stacijām nodrošina šaurāku plūsmu, kas nav izvirzījusies pārāk tālu, vienlaikus nodrošinot loku, lai viegli noskalotu produktus un uzpildītu traukus. Pirksta galiņa vadības sviras svira nodrošina drošu un precīzu ūdens plūsmu.

Rokas mazgāšanas zonām GROHE BauLoop jaucējkrāns ir lieliska izvēle. Pilnībā izliektais snīpis ļaus iztīrīt pat visdziļākos un lielākos podus un traukus. Plakanā kvadrātveida svira ir ideāli piemērota mazgāšanai noslogotā profesionālā virtuvē. GROHE StarLight virsma ir neticami izturīga pret traipiem un skrāpējumiem; tas ir nepieciešams jebkurā aizņemtā profesionālā virtuvē.

GROHE BAULINES JAUCĒJKRĀNA UZSTĀDĪTĀJA PRIEKŠROCĪBAS

GROHE Baulines virtuves jaucejkrāni piedāvā daudz priekšrocību uzstādītājiem, padarot uzstādīšanas procesu vienmērīgu un efektīvu. GROHE Baulines jaucējkrāni ar lietotājam draudzīgām funkcijām un pārdomātu dizainu sniedz uzstādītājiem lielas priekšrocības.

  • Pateicoties metāla stiprinājumiem un stabilizācijas plāksnei, GROHE Baulines nodrošina vieglu uzstādīšanu, piedāvājot plašu saderību ar dažādu veidu izlietnēm un darba virsmām. Izbaudiet vienkāršas uzstādīšanas ērtības.
  • Viegli noformēti pārdošanas komplekti visbiežāk sastopamajām virtuves konfigurācijām un prasībām palīdz uzstādītājiem ietaupīt laiku un pūles, montējot nepieciešamos komponentus. Šīs lietas nodrošina, ka uzstādītājiem ir pieejami visi svarīgākie elementi, ko piedāvāt klientiem.

Iedvesma

Apaļas virtuves izlietnes, kas aprīkota ar GROHE Baulines jaucējkrānu, tuvplāns
Persona, kas tīra dārzeņus ar GROHE Baulines jaucējkrānu
Modernas virtuves izlietnes, kas aprīkota ar GROHE Baulines jaucējkrānu, tuvplāns
GROHE Baulines jaucējkrāna tuvplāns
Persona, kas tīra kartupeļus ar GROHE Baulines jaucējkrānu
GROHE Baulines jaucējkrāns modernā virtuvē

Atrodiet tuvāko salonu

Pelēka pasaules karte uz balta fona

Sazinieties ar savu izvēlēto GROHE partneru salonu, lai saņemtu individuālu atbalstu, kas piemērots jūsu individuālajām vajadzībām.

Atrast salonu

Lejupielādes

Virtuves katalogs

Godalgots dizains ar inovatīvu funkcionalitāti.

Ūdens nākotne

GROHE jaunumi 2023.

Atklājiet vairāk

Vienkāršība modernai virtuvei