MANUĀLAIS BIDĒ VĀKS - MONTĀŽAS NORĀDES

Jūs varat atrast norādes par to, kā uzstādīt manuālo bidē vāku uz tualetes poda keramiskās daļas tehniskajā izstrādājuma informācijā, kas atrodama kartona iepakojumā, vai varat to lejupielādēt mūsu mājaslapā.

Lejupielādējiet montāžas ceļvedi, lai saņemtu sīkāku informāciju

PIESLĒGUMS PIE ŪDENS PADEVES

Manuālajam bidē vākam nepieciešams pieslēgums pie aukstā ūdens padeves. Lai pieslēgtu manuālo bidē vāku pie esošās ūdens padeves, vairumā montāžas situāciju jums būs nepieciešams T-veida savienojums un ūdens caurule. Tos jūs varat iegādāties atsevišķi.

Grohe piederumu komplekts 14074000:
T-veida savienojums un caurule

Grohe piederumu komplekta rasējums ar izmēriem
Caurules garums: 795 mm
Pieslēgums: 3/8"

Tas ir atkarīgs no jūsu tualetes poda veida un vannas istabas apstākļiem, kur var izvietot ūdens pieslēguma punktu. Šeit mēs jums parādām pāris montāžas izpildījuma piemērus. Lai veiktu profesionālu montāžu, lūdzam sazināties ar savu montāžas darbu veicēju.

TUALETES PODS, KAS SAVIENOTS AR SKALOJAMO KASTI

Ja jums ir tualetes pods, kas ir savienots kopā ar skalojamo kasti, jūs varat izmantot šo ūdens padevi, tas ir, no tvertnes. Šim nolūkam jums būs nepieciešams T-veida savienojums un ūdens caurule. Ir svarīgi nomērīt attālumu no ūdens pieslēguma vietas līdz manuālā bidē vāka pieslēgumam, lai noskaidrotu, cik garai jābūt ūdens caurulei. Zemāk ir pāris attēli, kuros parādīti dažādi montāžas izpildījumi:

Pieslēgums pie tvertnes ūdens padeves

Pieslēgums pie tvertnes ūdens padeves

Pieslēgums no ūdens padeves tvertnes iekšienē

PIE SIENAS PIEKĀRTS VAI BRĪVTSĀVOŠS TUALETES PODS

Ja jums ir pie sienas piekārts vai brīvstāvošs tualetes pods, lūdzam noskaidrot, vai jums blakus tualetes podam ir ūdens ventilis. Šādā gadījumā jūs varat tieši pieslēgt manuālo bidē vāku pie ūdens padeves.

Ja jums blakus tualetes podam ir uzstādīta izlietne, jūs varat pieslēgt Manuālo bidē vāku pie aukstā ūdens padeves.

Noskatieties video, kā manuālais bidē vāks tiek uzstādīts uz poda keramiskās daļas un kā jūs varat pievienot to pie izlietnes ūdens padeves:

Padoms: Izmantojot Grohtherm Micro, jūs varat padot uz Manuālo bidē vāku noteiktas temperatūras ūdeni. Lūdzam vērsties pie sava montāžas darbu veicēja pēc konsultācijas.