100 °C TIEŠI NO JAUCĒJKRĀNA

JAUNAIS GROHE RED: VĀROŠS ŪDENS PĒC PIEPRASĪJUMA

Padomājiet, cik reizes dienā jums ir nepieciešams vārošs ūdens un cik laika pavadāt, gaidot, kamēr uzvārīsies tējkanna. Un tagad iztēlojieties, ka varat ietaupīt laiku, enerģiju un vietu virtuvē! Tieši to piedāvā GROHE Red: pievilcīga un uzticama sistēma, kas nodrošina vārošu ūdeni tieši no jaucējkrāna – droši un acumirklī. Iepazīstot šī apbrīnojamā virtuves palīga sniegtās priekšrocības, jūs vairs nekad nevēlēsieties no tā atteikties.

SVEICINĀTI JAUNAJĀ KARSTAJĀ AVOTĀ JŪSU VIRTUVĒ

IEPAZĪSTIETIES – VERDOŠS ŪDENS PĒC PIEPRASĪJUMA: JAUNAIS GROHE RED

VĀROŠS ŪDENS: KO MĒS BEZ TEVIS DARĪTU?

TU ESI MANS
KARSTAIS DZĒRIENS,
KAD IENĀKU MĀJĀS NO AUKSTUMA

MŪSU SPAGETI
MĀJAS GAUMĒ

UN MAZUĻA PUDELĪTE VĒLU,
VĒLU NAKTĪ

TAČU KĀPĒC
PAIET TIK ILGS LAIKS, LĪDZ
TU UZVĀRIES?

TAČU NU GAIDĪT VAIRS NENĀKAS,
UN TĒJKANNA IR VĒSTURE

Tikko redzams, nu vairs ne. Zem elegantā GROHE Red jaucējkrāna ir paslēpts energoefektīvais titāna boileris, kas ir gatavs nodrošināt karstu ūdeni, kad vien tas nepieciešams.

Izveidojiet savu karsto zonu

Kompaktais GROHE Red boileris ir pieejams divos izmēros un ir ērti novietojams zem izlietnes, neaizņemot vērtīgo vietu uz darba virsmas.

GROHE Red boilera izmēri

M izmēra boileris (3 l ūdens uzvārīšanai vienā reizē) ir 37 cm augsts, bet L izmēra boileris (5,5 l vāroša ūdens vienā reizē) ir 49 cm augsts. Abu boileru diametrs ir 21 cm.

100°C ACUMIRKLĪ? VIEN IZTĒLOJIETIES, KO TAS VARĒTU JŪSU LABĀ DARĪT

VITAMĪNI ACUMIRKLĪ

Dārzeņu blanšēšana ir labākais veids, kā saglabāt to krāsu un barības vielas. Tas padara GROHE Red par jūsu pirmo izvēles veidu, kā ēst veselīgi.

LAIKS TĒJAI ACUMIRKLĪ

Nekad neskatieties pulkstenī – jebkurš laiks ir piemērots tasei tējas. Ar GROHE Red, kad jūs par to iedomājaties, tā ir gatava.

BEZ MIKROBIEM ACUMIRKLĪ

Dažreiz jūs vēlaties būt pārliecināti, ka tuvumā nav mikrobu. Izmantojot GROHE Red, jūs varat būt divtik pārliecināts

ALDENTE ACUMIRKLĪ

Izsalkuši cilvēki nevar gaidīt, un katra minūte tiek skaitīta. Ar GROHE Red pilns vēders ir tikai dakšiņas attālumā.

GATAVS, PIRMS PASAKĀT "KAS BŪS VAKARIŅ..."

Kāpēc gaidīt, ja vēders jau rūc? Kāpēc gaidīt, kamēr uzvārās spageti? Kad vien jums ir nepieciešams verdoši karsts ūdens tam jābūt gatavam un jūsu rīcībā. GROHE Red inovatīvās tehnoloģijas nozīmē, ka vairs nebūs jāgaida, lai iedzertu karstu tējas krūzi. Vai paēstu pusdienas. Īsāks laiks gaidot nozīmē arī mazāk enerģijas, kas iztērēta. Tāpēc atvēliet laiku baudai, nevis vārīšanai.

NO TIK DAUDZIEM KOMPLIMENTIEM VAR PIESARKT

Izcils dizains ir neatņemama GROHE iezīme. Mūsu GROHE Red jaucējkrāni perfekti apvieno formu un funkcijas un pelnīti saņem daudzus komplimentus. Lai jūsu jaucējkrāns harmoniski piestāvētu virtuves iekārtojumam, ir pieejama dažādu pievilcīgu dizaina veidu izvēle. Piedāvājumā ir trīs vienmēr eleganti varianti: L, C un U formas snīpji ar divu veidu apdari.

JAUCĒJKRĀNS, KAS PAPILDINA VISU PĀRĒJO

Iespējams, ka jūsu virtuvē jau ir kvalitatīvs jaucējkrāns. Ja tā ir un nevēlaties to mainīt, tad GROHE Red Mono ir ideāls risinājums. Mazākais Mono nodrošina tikai karsto ūdeni un perfekti iederas blakus esošajam jaucējkrānam. Ir pieejama divu elegantu snīpja formu izvēle.

Pillar Taps

Pillar tap and L size boiler
GROHE Red Mono
Pillar tap and L size boiler
30080001
€ 2 105,00 RRP incl. VAT

Reģistrējiet savu GROHE Red, un baudiet priekšrocības divreiz!

Reģistrējot savu GROHE Red tagad, jūs saņemsit apsveikuma komplektu, kurā ietilpst GROHE RED pavārgrāmata un GROHE Red termosa pudeli ar tējas sietiņu! Tāpat iegūsit vienu papildu garantijas gadu savam izstrādājumam! Lai to izdarītu, lūdzu, zemāk esošajā sarakstā atlasiet savu izstrādājumu, norādiet iegādes datumu un uzstādīšanas datumu! Tik vienkārši! Pēc tam garantijas apliecību saņemsit e-pastā!

Reģistrējiet savu GROHE Red

Atklājiet visas GROHE Red funkcijas

Lasīt vairāk

Brošūra

GROHE Red brošūra

Recepšu buklets

GROHE Red recepšu buklets