Atklājiet mūsu inovatīvās GROHE tehnoloģijas.

Varbūt jūs to nepamanīsiet pirmā acu uzmetienā, bet mūsu keramikas izstrādājumi ir aprīkoti ar vismodernākajām tehnoloģijām. GROHE vēlas, lai jūsu laiks vannas istabā būtu pēc iespējas ērtāks un bez ierobežojumiem.

TRIPLE VORTEX

TRĪSKĀRŠS SPĒKS: TĪRI UN KLUSI

Atšķirībā no citiem sēdpodiem, GROHE inovatīvā Triple Vortex skalošanas sistēma rada spēcīgus, bet klusus ūdens virpuļus, kas pārklāj un notīra visu virsmu. Neraugoties uz spēku, šī efektīvā sistēma neizšļakstīsies, un tai ir mazs ūdens patēriņš, izmantojot dubultās skalošanas iespēju, kas patērē tikai 5 l ūdens un tikai 3 l īsai skalošanai. Vienas vai divu ūdens izplūdes vietu vietā Triple Vortex sistēma skalo no trim izejām, radot spēcīgu virpuli, kas neko neatstāj.

MŪSU NEATVAIRĀMĀS TEHNOLOĢIJAS

PUREGUARD

Pateicoties GROHE PureGuard, Euro Ceramic un Cube Ceramic piedāvā noturīgu un mirdzošu virsmu. Ilgmūžīgi joni ar antibakteriālu iedarbību novērš baktēriju vairošanos un uztur sēdpodu tīru un bez baktērijām. Gludā virsma arī neļauj uzkrāties kaļķakmens nosēdumiem, un to ir viegli notīrīt.

TRIPLE VORTEX SKALOŠANA

Atšķirībā no citiem sēdpodiem, GROHE novatoriskā Triple Vortex skalošanas sistēma rada spēcīgus, bet klusus ūdens virpuļus, kas pārklāj un notīra visu virsmu. Neraugoties uz spēku, šī efektīvā sistēma neizšļakstīsies, un tai ir mazs ūdens patēriņš, izmantojot dubultās skalošanas iespēju, kas patērē tikai 5 l ūdens un tikai 3 l īsai skalošanai. Vienas vai divu ūdens izplūdes vietu vietā Triple Vortex sistēma skalo no trim izejām, radot spēcīgu virpuli, kas neko neatstāj.

RIMLESS TEHNOLOĢIJA

Ar GROHE bezmalu tehnoloģiju visa sēdpoda virsma ir viegli sasniedzama, kas nodrošina kopšanu bez pūlēm un nodrošina vieglu piekļūšanu vietās kuras neredzat. Baktēriju slēpšanās stūros un zem apmalēm ir pagātne. GROHE bezmalu tehnoloģija neatstāj vietu, kur paslēpties baktērijām.

ĀTRA NOŅEMŠANA UN LĒNA AIZVĒRŠANA

Visi sēdekļi un vāki ir aprīkoti ar ātras noņemšanas eņģi. Šī speciālā eņģe ļauj viegli noņemt sēdpoda sēdekli, lai atvieglotu kopšanu.

Lēnā aizvēršanas funkcija kas klusi un lēnām nolaiž gan sēdekli, gan vāku. Tas nodrošina aizvēršanu bez trokšņa, un nerodas risks, ka bērni iespiedīs pirkstus.

TEHNOLOĢIJAS UN PRODUKTU LĪNIJAS

GROHE Kolekcijas

Neatkarīgi no jūsu dzīvesstila un gaumes jūs atradīsit ideālo izstrādājumu kombināciju GROHE četrās keramikas izstrādājumu līnijās. Katrai ir savas atšķirīgas iezīmes, kas rada vienkāršu un jauku vizuāli saskaņotu vannasistabu.

Cube

Nepārprotams stila paziņojums

Iepazīstiet Cube

Essence

Skaistums vistīrākajā veidā.

Iepazīstiet Essence

Euro

Pieskaņots manam dzīvesstilam

Iepazīstiet Euro

Bau

Daudzveidība modernai dzīvei

Iepazīstiet Bau