Grohe Professional
Jūsu vannas istabas un Virtuves eksperts

Apakšzīmols GROHE Professional ir izstrādāts, lai apmierinātu mūsdienu santehnikas profesionāļu vajadzības: Viņi ir galvenie GROHE speciālisti, kuriem ir nepieciešami jaunākie, modernākie un inovatīvākie risinājumi, plānojot un piegādājot klientiem jaunu vannas istabu vai virtuvi.

GROHE Professional nodrošina viņiem pielāgotu produktu portfeli ar visaugstākajiem kvalitātes, tehnoloģiju, ilgtspējas un dizaina standartiem , kam nepieciešamas viņu zināšanas plānošanā un uzstādīšanā.

Uzziniet par Grohe Professional risinājumiem

Pieprasījums pēc mājokļu un nekustamā īpašuma uzlabošanas pieaug, jo ir bažas par vidi un nepieciešamība palielināt ēku ilgtspējīgu ietekmi. Tas iet roku rokā ar patērētāju lielākām prasībām attiecībā uz viņu dzīves telpām, kā arī ar pieaugošu izstrādājumu sarežģītību, kuru uzstādīšana var būt laikietilpīga.

Uzziniet, kā GROHE Professional nodrošina risinājumus vairumtirgotājiem, saloniem, santehniķiem, projektu izstrādātājiem un A&D, lai spētu iet pa ceļu nākotnē, saglabājot soli priekšā konkurentiem.

Vannas istaba

Dušas

Tualete

Virtuve

Risinājumi jebkurām vajadzībām

Salonu risinājumi

GROHE Professional atbalsta salonus ar īpaši pielāgotu produktu portfeli, kas balstīts uz zīmola četriem pīlāriem - kvalitāti, tehnoloģiju, ilgtspēju un dizainu. Šim portfelim pieder produktu līnijas GROHE Essence ar Perfect Match iespējām, Grohtherm, Tempesta un daudzas citas, kas vēl tiks piedāvātas.

Visas vannas istabu kolekcijas

Uzstādītāju risinājumi

GROHE Professional sastāv no īpaša produktu portfeļa, kas ietver uzticamas ikonas, piemēram, GROHE Eurosmart, vai viegli uzstādāmus slēptos čempionus, piemēram, universālo GROHE Rapid SL vai Rapido SmartBox, kas abi piemēroti bezgalīgām dizaina iespējām. Turklāt tie tiek piedāvāti kopā ar visaptverošu pakalpojumu un apmācību koncepciju, kuras centrā ir GIVE programma.

Atklājiet vairāk

KATALOGI

KUR ATRAST

BIM DATI