Virtuves jaucējkrānu funkcijas

Domājot par visām jūsu vēlmēm un vajadzībām, GROHE ūdens sistēmas un virtuves jaucējkrāni piedāvā uz lietotāju orientētas funkcijas un pārdomātas detaļas, kas rada jūtamu atšķirību. Plašāka izvēle, vairāk komforta un lielāks praktiskums – tie ir iemesli, kāpēc mūsu produktu lietošana sagādā tādu prieku.

SMARTCONTROL

Ar SmartControl Kitchen precīza kontrole ir jūsu rokās.

Ūdens plūsmu ieslēdz un izslēdz nevis ar rokturi, bet nospiežot pogu uz snīpja – tas lieliski noder brīžos, kad rokas ir aizņemtas, jo to var izdarīt arī ar delnu vai elkoni. Lai pakāpeniski kontrolētu plūsmu no ekonomiskas līdz jaudīgai strūklai, vienkārši pagrieziet vārstu.

Lai noregulētu ūdens temperatūru, viegli pagrieziet uz korpusa esošo vārstu pa kreisi vai pa labi. Izvelkamais strūklas uzgalis ir ļoti praktisks, un, pateicoties trīs dažādu dizaina veidu un 11 pievilcīgu apdares veidu izvēlei, noteikti arī atradīsies ideālu modeli savas virtuves interjeram.

EASYTOUCH

Virtuve ir vieta, kur vairāki darbi parasti notiek vienlaicīgi. Kāpēc gan neatvieglot sev dzīvi ar GROHE skārienjutīgo jaucējkrānu? Mēs esam izstrādājuši divus inovatīvus risinājumus, kas ļauj jums kontrolēt ūdens plūsmu, nepieskaroties jaucējkrānam ar rokām. Tie padara darbu virtuvē higiēniskāku, ērtāku un instinktīvāku. GROHE jaucējkrānus var lietot ar delnas vai elkoņa pieskārienu. Rokas paliek brīvas, un jaucējkrāns mirdzoši tīrs. Jauns kontroles veids ar vienu pieskārienu.

Virtuve ir jūsu mājokļa sirds, taču piekritīsiet, ka dažreiz tajā rodas nekārtība. Ar GROHE inovatīvajiem EasyTouch jaucekrāniem netīri pirksti jūs vairs neaizkavēs un varat aizmirst par netīrumu pārnesi. Iebūvētā GROHE tehnoloģija ļauj ieslēgt un apturēt ūdens plūsmu ar vienu delma vai delnas pieskārienu jebkurā snīpja vietā. Aizmirstiet par taukainiem pirkstu nospiedumiem vai cenšanos pagriezt rokturi ar elkoni.

FOOTCONTROL

Virtuvē, kur ir svarīga katra minūte, var būt vērts apsvērt brīvroku vadību.

GROHE jaunos FootControl jaucekrānus var ieslēgt un izslēgt ar vieglu kājas pieskārienu pamatnei, atstājot brīvas rokas un saglabājot jaucekrānu mirdzoši tīru. Šī inovatīvā FootControl tehnoloģija ir pieejama mūsu trīs populārākajiem jaucējkrānu modeļiem. Ja vēlaties, varat arī aprīkot ar šo tehnoloģiju jebkuru GROHE izvelkamo virtuves jaucējkrānu. Lai atvadītos no baktērijām, netīrības un nekārtības, vienkārši piesitiet kāju!

MAGNETIC DOCKING

Pateicoties integrētajiem jaudīgajiem magnētiem, izvelkamais strūklas uzgalis pēc katras lietošanas reizes viegli, vienmērīgi un precīzi nostājas atpakaļ vietā.

SNĪPJU VEIDI

JAUDĪGAS STRŪKLAS

Mūsu piedāvātais snīpju klāsts ļauj jums apvienot komfortu un ērtību ar izcilu dizaina brīvību. Mēs piedāvājam dažāda augstuma snīpjus no kompaktiem zemiem modeļiem šaurām vietām līdz augstiem snīpjiem ērtai katlu uzpildei, kā arī U, C vai L formas izvēli atbilstoši jūsu gaumei. Vai meklējat vēl praktiskāku risinājumu? Mūsu piedāvātie snīpji ar pagrieziena funkciju vai izvelkamu strūklas uzgali ļauj aizsniegt grūti pieejamas vietas, ir jaudīgi un efektīvi, tāpēc lieliski piemēroti virtuvēm, kur vienmēr valda rosība.

PROFESIONĀLA STRŪKLA

360° atsperes kāts un ērta pārslēgšanās no strūklas uz aeratoru

TRIPPLE SPRAY

Trīs dažādi strūklas veidi – trīskāršs praktiskums. Viegli un efektīvi tieciet galā ar jebkuru uzdevumu, vai tā būtu dārzeņu mazgāšana vai virtuves tīrīšana, pateicoties praktiskajai, daudzpusīgajai trīskāršās strūklas funkcijai. Laminārā strūkla nerada pilnīgi necik šļakatu. Dušas strūkla papildina spēcīgu ūdens plūsmu ar gaisu, ļaujot efektīvi nomazgāt augļus un dārzeņus. Inovatīvā GROHE Blade ir koncentrēta strūkla, kas viegli notīra netīrumus un nogulsnes, taču patērē par 70% mazāk ūdens nekā laminārā vai dušas strūkla. Izvēlieties strūklas veidu ar pogu uz strūklas uzgaļa vai izmantojiet gudro pauzes funkciju, lai uz īsu brīdi apturētu ūdens plūsmu. Virtuves ikdienas rosībai paredzētais GROHE Triple Spray spēj tikt galā ar visiem virtuves uzdevumiem.

IZVELKAMĀ DUAL STRŪKLA

Palielina jaucējkrāna darbības rādiusu un ļauj ērti pārslēgties no aeratora uz strūklu.

IZVELKAMAIS AERATORS

Palielina jaucējkrāna darbības rādiusu

PVD KRĀSAS

NEPĀRSPĒTA, CIETA UN IZTURĪGA PRET SKRĀPĒJUMIEM

MŪSU AUGSTĀS KLASES PVD TEHNOLOĢIJA ATDZĪVINA MŪSU JAUNĀS KRĀSAS

Jo īpaši virtuves risinājumu pasaulē, kur virsmām vajadzētu kalpot ilgu laiku, nevainojama, ārkārtīgi izturīga apdare atšķir labus produktus no izciliem. GROHE centieni vienmēr ražot tikai vislabāko ir iemesls īpašai tehnoloģijai, kas nodrošina ne tikai izcilākās krāsas, bet arī izturīgu, visaugstākās kvalitātes pārklājumu, kas patērētājiem nodrošina ilgstošu ūdens baudījumu. Ar PVD tehnoloģiju mūsu krāni ir 10 reizes izturīgāki pret skrāpējumiem nekā hromētie krāni, un to virsma ir 3 reizes cietāka. Runājot par izlietnēm, PVD ir pēdējais slānis uz nerūsējošā tērauda pamatnes un nodrošina maksimālu izturību. Neskaitot materiāla izturību, apdare pieejama ar dažādu mirdzumu, sākot no tumšā Brushed Hard Graphite toņa līdz spilgtajam Polished Cool Sunrise, kas dāvā jums pilnīgu izvēles brīvību – atrast ideālo raksturu jūsu virtuvei.