JAUNĀ ESSENCE - IZVĒLES BRĪVĪBA

Jaunās Essence sērijas plašais izmēru, krāsu un apdares veidu klāsts lutina ar izvēles iespējām. Visam klāstam – no jaucēkrāniem līdz dušām un aksesuāriem – ir pieejamas četras dažādas krāsas ar eleganti matētu vai mirdzoši pulētu apdari. Ir pieejamas arī SuperSteel un hromētas versijas. To mēs dēvējam par izvēles brīvību. Izbaudiet to.

ATKLĀJIET JAUNĀS, AIZRAUJOŠĀS KRĀSAS

HARD GRAPHITE

Kontrasts vai kamuflāža: Ideāls partneris elegantām kombinācijām ar balto krāsu vai vairāku toņu dizainu. Labi iederas vidēju toņu vidē, piemēram, ar betonu vai gaišas krāsas koku.

Pieejama arī matēta versija.

NICKEL

Dabiskuma sajūta. Izvēlieties Nickel apdari augstas kvalitātes apvienojumam ar organiskiem elementiem, iegūstot skaidru svaigumu un dabisku siltumu. Labi sader ar akmeni, gaišu betonu vai marmoru.

Pieejama arī matēta versija.

WARM SUNSET

Patīkams luksusa pieskāriens individuālistiem. Warm Sunset apdare izceļ vannasistabas dizaina oriģinalitāti un gaisīgumu un piešķir īpašu mirdzumu. Saskan ar tumšu akmeni, marmoru vai betonu.

Pieejama arī matēta versija.

COOL SUNRISE

Izcelieties ar Cool Sunrise. Spīdīgā versija izstaro izsmalcinātību un klasisku luksusu, bet matētā versija piešķir moderni klasisku šarmu. Piestāv tumšam, gaišam vai baltam interjeram.

Pieejama arī matēta versija.

SUPERSTEEL

Mūsdienīgs dizains. Iegūstiet ekskluzīvu kopējo izskatu ar šo matēto apdari, kas ne tikai piestāv tēraudam, bet arī ideāli papildina gaišu marmoru, betonu un vidēju toņu koku.

CHROME

GROHE jaucēkrāni garantēti izskatīsies vienlīdz lieliski kā pirmajā lietošanas dienā, tā pēc desmitiem gadu. Izvēlieties klasisku hromētu apdari vienmēr aktuālam dizainam.

GROHE PVD – NEPĀRSPĒTA, CIETA UN IZTURĪGA PRET SKRĀPĒJUMIEM

GROHE jaucēkrāni izskatīsies vienlīdz lieliski kā pirmajā lietošanas dienā, tā pēc desmitiem gadu. Īpašā panākumu recepte ir mūsu izturīgo virsmu kvalitāte. GROHE izmanto modernas tehnoloģijas, lai nodrošinātu izcilas kvalitātes apdari. Fizikālās tvaiku nogulsnēšanas (PVD) process nodrošina trīs reizes cietāku virsmas pārklājumu, piešķirot tai mirdzoši zeltainu vai izsmalcinātu nerūsējošā tērauda apdari. Tā kļūst ne vien cietāka, bet arī desmit reizes izturīgāka pret skrāpējumiem, tāpēc to varēs baudīt visu mūžu.

GROHE StarLight® surface

GROHE StarLight virsmas sastāvs

Izturīgas virsmas, no izsmalcināti matētām līdz dimanta mirdzumam.

GROHE-surface-hardness

Virsmas cietība un izturība pret skrāpējumiem

3x lielāka virsmas cietība un 10x lielāka izturība pret skrāpējumiem