GROHE ir saņēmis vairāk nekā 450 dizaina un inovāciju apbalvojumus

Mēs veicam nopietnus ieguldījumus jaunu produktu izstrādē, lai mūsu piedāvātais klāsts būtu vissvaigākais nozarē. Mūsu godalgotās kolekcijas ir aktuālas un aizraujošas un tiek nemitīgi papildinātas, piedāvājot nepārspējamu unikālu un inovatīvu risinājumu izvēli dizaineriem.

GROHE dizains nozīmē ne tikai estētiskos atribūtus. Tā ir kvalitātes pazīme un simbolizē formas un funkciju sintēzi. Rezultāts ir jūsu prieks ikkatrā lietošanas reizē un mūsu prieks, saņemot kārtējo atzinību par rūpīgo kvalitātes ievērošanu.

red dot "Labākais no labākajiem" apbalvojuma piešķiršana GROHE Ondus 2007. gadā bija pirmais vēstnesis tam, ka dizains ir kļuvis par neatņemamu zīmola sastāvdaļu līdzās kvalitātei, tehnoloģijām un ilgtspējībai. Kopumā līdz šim ir iegūtas jau 27 red dot balvas, tostarp vēl trīs "Labākais no labākajiem", ko saņēma GROHE Ondus Digitecture (2009. gadā), GROHE Rainshower Icon rokas duša (2010 gadā) un jaunais GROHE F-digital kontrolieris (2011. gadā).

GROHE apbalvojumi

GROHE Sensia Arena: visvairāk apbalvojumu (14 starptautiskas dizaina balvas) saņēmušais GROHE produkts.

Vienu reizi izmēģinot GROHE Sensia Arena, jūs nevēlēsieties atgriezties pie kaut kā cita. Saudzīgāk ādai, maigāk un higiēniskāk nekā lietot tualetes papīru – GROHE Sensia Arena ir jauna veida ikdienas higiēna.

Lasīt vairāk par GROHE Sensia Arena

GROHE Blue Home saņēma 9 dizaina balvas.

Kad pēdējo reizi pa īstam izgaršojāt ūdeni? Kad pēdējo reizi jums kārojās veldzēties ar vēl vienu malku? Tā notiek, pirmo reizi iepazīstot GROHE Blue Home: pievilcīgu un inteliģentu sistēmu, kas no vienkārša ūdens rada patiesu slāpes veldzējošu baudījumu un pārveido jūsu virtuvi par vietu, uz kurieni cilvēki dodas, kad viņiem slāpst.

Lasīt vairāk par GROHE Blue Home

GROHE SmartControl saņēma 9 dizaina balvas.

GROHE SmartControl piedāvā mazgāšanos dušā vēl nebijušā līmenī. Sajūtieties kā dīdžejs pie pults, tikai mūzikas vietā jūs kontrolējat pilnīgi visus parametrus savā dušā.

Jūs varat izvēlēties ne tikai plūsmas veidus, bet arī temperatūru un pat ūdens lāšu veidu. Vai esat gatavs mainīt savu priekšstatu par mazgāšanos dušā?

Lasīt vairāk par GROHE SmartControl

GROHE Essence saņēma 6 dizaina balvas.

Atklājiet siltuma pilnu minimālisma stilu ar GROHE jaunu Essence ūdenskrānu. Slaido, arhitektonisko formu papildina organiskie dizaina elementi, kas iederas jebkurā modernā virtuvē un tā vien aicina tiem pieskarties un lietot tos.

Izvēlieties modeli ar pagriežamu snīpi vai viengabala izvelkamu metāla uzgali, kas ļauj ērti pārslēgties no aeratora uz strūklu. Papildus tam var izvēlēties kādu no diviem pievilcīgiem un izturīgiem apdares veidiem, kas nozīmē, ka dizaina dēļ nav jāatsakās no funkcionalitātes.

Lasīt vairāk par GROHE Essence

GROHE Lineare saņēma 6 dizaina balvas.

Lineare modernā estētika ir minimāla, bet vienlaikus pievilcīga. Sekojot minimālisma koncepcijai, Lineare patur tikai nepieciešamos elementus, lai panāktu visplānāko dizainu. Sērijas pamatā ir divas vienkāršas ģeometriskas konstrukcijas – cilindriski korpusi un šauras, kantainas formas rokturi un snīpji, kas veido burvīgi harmoniskas kompozīcijas.

Lasīt vairāk par GROHE Lineare

Mūsu dizaina balvas