Find Showroom
Showrooms
  • Showrooms

My Notepad

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

GROHE PROFESIONĀLĀS ŪDENS SISTĒMAS

IDEĀLAIS RISINĀJUMS BIROJIEM UN MAZIEM/VIDĒJIEM UZŅĒMUMIEM

Kāda ūdens sistēma ir vispiemērotākā jūsu uzņēmumam?

GROHE BLUE PROFESSIONAL

FILTRĒTS, ATDZESĒTS UN GĀZĒTS KRĀNA ŪDENS

Atvadieties no milzīgām ūdens pudelēm ar GROHE Blue Professional — ūdens sistēma, kas pārvērš parastu krāna ūdeni par atsvaidzinošu dzērienu. Iegūstiet izcilas garšas negāzētu, viegli gāzētu un gāzētu ūdeni tieši no krāna ar šo inovatīvo ūdens sistēmu. Un tas viss — neietekmējot standarta virtuves ūdens krāna funkciju, GROHE Blue Professional ūdens sistēma izmanto biroja ienākošo ūdens avotu, filtrs, ko var ērti uzstādīt zem izlietnes, likvidē netīrumus, iegūstot tīru, garšīgu dzeramo ūdeni.

Explore GROHE Blue PROFESSIONAL

GROHE RED

VERDOŠS ŪDENS PĒC PIEPRASĪJUMA

Darbavietas nefunkcionētu bez tējas un kafijas. Ar GROHE Red vairs nekādu rindu, gaidot uz tējkannu, un mazāk nekārtības biroja virtuvē. Ar GROHE Red no virtuves ūdenskrāna tecēs verdošs ūdens, ietaupot laiku un elektrību, jo vārāt tikai tik ūdens, cik nepieciešams. Visas standarta ūdenskrāna funkcijas un izcili garšojošs 100°C ūdens tieši tad, kad to vēlaties.

Explore GROHE Red

Vai esat jau iegādājies GROHE BLUE Professional vai GROHE Red? Reģistrējieties tagad un saņemiet divkāršus ieguvumus!

Reģistrējiet savu GROHE ūdens sistēmu tagad un saņemiet papildu gada garantiju! Vienkārši klikšķiniet uz zemāk esošās saites, izvēlieties savu izstrādājumu un norādiet iegādes un uzstādīšanas datumu. Tik vienkārši!

Register now!