Find Showroom
Showrooms
  • Showrooms

My Notepad

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

GROHE SmartControl

Pieslēdzies jaunai pieredzei dušā

ATKLĀJ, KĀ MIKSĒT DUŠĀ

GROHE SmartControl paceļ pieredzi dušā jaunā līmenī. Iedomājies, kā pats pārvaldi visus dušas procesus, kā DJ vannas istabā!

Tu vari izvēlēties, gan režīmu, gan vēlamo ūdens temperatūru gan kādu ūdens sprauslu režīmu. Vai esat gatavi pilnīgi jaunai dušas pieredzei?

Atrodi savu GROHE SmartControl dušu, kas piepildīs Jūsu vēlmes. Sākt SmartControl konfiguratoru

Pagriez pogu!

Bet sākumā piespied pogu, lai izvēlētos vēlamo dušas sprauslu un izbaudi to. Izvēlies aztvaidzinošo GROHE PureRain vai Rain O2 sparuslas, jaunās TrioMassage sprauslas, kas veiks masāžu Jūsu galvai un pleciem, vai izmanto Power & Soul rokas dušu. Varbūt Jus dotu priekšroku divām sprauslām vienlaicīgi? Nekādu problēmu, piespied abas pogas!

GROHE SmartControl ir inovatīva dušas vadība, kas ļauj viegli iestatīt ūdens daudzumu un temperatūru. Kā arī ļauj izvēlēties vēlamo dušas sprauslu un pārslēgt no dušas galvas uz rokas dušu. Vienkārši pagriez GROHE ProGrip rokturi, lai palielinātu ūdens daudzumu no Eco līdz maksimālajam ūdens apjomam, vai arī nogriez mazāk. Ja vēlies piespied pogu un apturi ūdens padevi. SmartControl saglabās Jūsu iestatījumus uz nākamo reizi.

Piespied pogu, lai palaistu ūdeni.

Pagriez, lai noregulētu ūdens daudzumu no Eco līdz maksimālajm ūdens daudzumam.

Piespied vēlreiz, lai apturētu ūdens padevi. Izvēlētais ūens daudzums paliks tāds pats, kad iesiet dušā nākamjo reizi.

ĻAUJ, LAI ŪDENS KRĪT!

Pat vairāk, GROHE SmartControl ļauj izvēlēties sprauslu režīmu, gan dušas galvai, gan rokas dušai. Atkarībā no Jūsu garastāvokļa, variet izbaudīt maigu lietas dušas režīmu vai jaudīgu masāžas funkciju. GROHE SmartControl ļauj kombinēt divus režīmus vienlaicīgi pilnīgai personalizēšanai.

IZVĒLIES SAVU FAVORĪTU

GROHE SmartControl pieejams divās dažādās apdarēs: hromēts un balta akrila stikla virsma.

Atrodi savu GROHE SmartControl dušu, kas piepildīs Jūsu vēlmes. Sākt SmartControl konfiguratoru

3 veidi, kā plānot savu idealo dušu

Lai arī kādas dušas funkcijas būtu izvēlētas, Jums vienmēr ir iespēja izvēlēties vienu no trīs SmartControl iespējām. SmartControl ārējā dušas sistēma, kam ir vienkārša uzstādīšana un perfekti piemērota ātram uzlabojumam. SmartControl iebūvējamie risinājumi, kas paslēpj visas liekās trubas aiz sienas, un atbrīvo sienu no liekām detaļām. SmartControl daļēji iebūvētā sistēma, kas apvieno divus iepriekšējos risinājumus un paslēpj dušas galvas savienojumu. Tam pievieno apdares izvēli - hromēts vai balts akrila stikls. Ar GROHE SmartControl Jums ir visas iespējas izveidot Jūsu sapņu dušu.

SMARTCONTROL ĀRĒJĀ DUŠAS SISTĒMA

GROHE SmartControl ārējā dušas sistēma apvieno Rainshower 360 dušas galvu, kuru uzstāda ērtākā augstumā, lai sasniegtu maksimālu rezultātu.

Atklāj SmartControl daļēji iebūvēto dušu

SMARTCONTROL COMBI DUŠAS SISTĒMA

Daļēji iebūvēta dušas sistēma, kas paslēpj dušas stieni, ir pieejamas Rainshower 360 dušas galvas un SmartControl vadība.

Atklāj SmartControl Combi

SMARTCONTROL IEBŪVĒJAMĀ DUŠAS SISTĒMA

Samazināts līdz maksimumam. Daļa no GROHE SmartControl iebūvējamās dušas ir paslēptas aiz sienas, lai veidotu tīru, minimālistisku izskatu un lielāku brīvību telpā.

Atklāj SmartControl iebūvējamos risinājumus